Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Idėjų įkvėpti : vadovai! Įpūskite ugnies į savo kompaniją ir karjerą : daugiau galios, daugiau tikslų, daugiau sėkmės vadovams / Vince Thompson ; [iš anglų kalbos vertė Rita Vidugirienė]. – Vilnius : Verslo žinios, 2007 ([Vilnius] : Logotipas). – XVII, 285 p. : iliustr. ; 25 cm. – Orig. antr.: Ignited. – Virš. antr. ir aut. nenurodyti. – R-klė: p. 275-285. – Tiražas 2000 egz.. – ISBN 978-9955-460-60-2 (įr.)

NK Ideju ikveptiLiteratūros, skirtos aukščiausiojo lygio vadovams, kalnai prirašyti, o štai vidurinioji grandis nepelnytai pamiršta. Vinso Tompsono (Vince Thompson) knyga „Idėjų įkvėpti“ užpildys šią spragą ir pažers ne vieną idėją, kaip vidurinio lygmens vadovui pelnyti pavaldinių palankumą ir „šefo“ pagarbą.
„Jeigu norite pakeisti pasaulį, privalote užimti tam tikrą poziciją. Savo knyga V. Tompsonas parodo vadovams, kaip šiais chaoso ir naujų išradimų laikais jie gali išvengti suvaržymų ir į verslą išties įdėti savo širdį ir sielą. Ši knyga ir jos pamokos alsuoja jėga, galinčia pakeisti gyvenimą ir išjudinti iš mirties taško jūsų karjerą. Perskaitykite ją, gyvenkite su ja ir būkite idėjų įkvėpti!“ – Erin Brokovič (Erin Brokovich), advokatė, rašytoja ir pranešėja.
„Idėjų įkvėpti“ atskleidžia precedento neturinčias galimybes pertvarkyti savo karjerą ir organizaciją. Ši knyga nubrėžia aiškias realistines priemones, su kurių pagalba jums pavyks savo viziją paversti tikrove ir įgyvendinti tuos unikalius tikslus, kurių tik jūs galite pasiekti.
Čia nerasite griežtų pamokslų vadovavimo ar strateginės vizijos klausimais, skelbiamų tų, kurie jau užkopė į karjeros viršūnę, pavyzdžiui, Džeko Velšo (Jack Welches) arba Rudžio Giulianio (Rudy Giulianis). Tokie kaip jie jau gali sau leisti tiesiog diktuoti savo viziją organizacijai. „Idėjų įkvėpti“ skirta tiems, kurie vadovauja viduriniame verslo lygmenyje: vadovams, kuriems reikalingos realios konkrečios priemonės permainoms įgyvendinti. Jeigu jūs esate pasirengę radikaliai pertvarkyti savo verslą, karjerą ir apskritai gyvenimą, „Idėjų įkvėpti“ skirta būtent jums.

Daugiau galios

Išmokite vadovauti ribotoje erdvėje.

Įkvėpkite naujoms idėjoms savo kolektyvą, išplėskite savo įtaką.

Įveikite laiko, bejėgiškumo ir neigiamų emocijų pinkles.

Siekite prasmingų strateginių permainų savo kompanijoje ir verslo srityje.

Daugiau tikslų

Pasinaudokite septyniais įkvėpimo momentais, jų galia, kad pasiektumėte ambicingiausių savo tikslų.

Įgyvendinkite tikslus, kuriuos tik jūs, užimdami tam tikrą poziciją, galite įvykdyti.

Prisiimkite naujus vaidmenis – grandžių sujungėjo, procesų valdytojo, „locmano“, guodėjo, talentų ieškotojo ir vertėjo.

Susiekite savo asmeninius troškimus su kompanijos tikslais.

Daugiau sėkmės

Susikurkite sistemą, padėsiančią parduoti savo viziją ir svarbiems projektams įgyvendinti.

Gyvenkite visavertį savo gyvenimą, ne tik kompanijos, kurioje dirbate.

Vinsas Tompsonas (Vince Thompson), „Middleshift Consulting“ direktorius, dirba su kompanijomis, kurios siekia parengti aukščiausiojo lygio internetinės rinkodaros sprendimus ir sukurti pardavimų sistemas, suteikiančias galių viduriniojo lygio vadovams. Tarp jo klientų yra tokios internetinės bendrovės kaip „Napster“, „StarStyle.com“ ir „Break.com“.

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,796
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų