Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

XXI amžiaus nematomi čempionai : nežinomų pasaulinės rinkos lyderių sėkmės strategijos / Hermann Simon ; [iš vokiečių kalbos vertė Dalia Kuklytė, Viktorija Labuckienė]. – Vilnius : Verslo žinios, 2009 ([Vilnius] : Logotipas). – 392 p. : iliustr. ; 25 cm. – Orig. antr.: Hidden Champions des 21. Jahrhunderts. – Virš. antr. ir aut. nenurodyti. – Pilna antr.: Dvidešimt pirmojo amžiaus nematomi čempionai. – Bibliogr. sk. gale. – Dalyk. ir asmenvardžių r-klės: p. 379-392. – Tiražas 1200 egz.. – ISBN 978-9955-460-91-6 (įr.)

NK XXI amziaus nematomiXXI amžiaus nematomi čempionai / Hermann Simon. „Ši knyga atskleidžia, kad net XXI amžiuje vadyba pirmiausia vadovaujasi sveiku protu. Gerai darant daugelį mažų dalykų galima tapti net pasaulinės rinkos lyderiu“. „Nematomi čempionai nesivaiko vienadienės mados ir neseka didžiųjų įmonių pamokymais. Būtent todėl ir veikiausiai tik todėl jiems puikiai sekasi.“ „Būtina perskaityti visiems, kurie nori suprasti Vokietijos viduriniojo sluoksnio sėkmės istoriją.“

Kas tie nematomi čempionai ir kas jiems pelno sėkmę? Niekas geriau neišmano apie tokias įmones, kaip Hermannas Simonas. Jo knyga atskleidžia tokių įmonių paslaptis:* jos sąmoningai eina savo keliu,* jos atmeta trumpalaikius vadybos metodus,* jos beveik viską daro kitaip negu stambios įmonės. Nematomi čempionai yra sektinas veiksmingo vadovavimo įmonėms XXI amžiuje pavyzdys. Įmonės, vadybininkai ir jaunoji karta iš nieko kito tiek daug nesužinos apie vadybą, nukreiptą į ateitį. Nematomi čempionai patvirtina, kad gera vadyba – tai gebėjimas daug mažų dalykų daryti šiek tiek geriau už konkurentus, užuot be galo tobulai atlikus vieną didelį darbą. Nematomi čempionai yra gerai prisitaikę siekti savo rinkose lyderių pozicijų, nors iš esmės tai yra „eilinės“ įmonės, tik jos renkasi specifines strategijas. Šios strategijos turi savyje elementų, galinčių praversti ir smulkioms, ir didelėms įmonėms. Profesorius daktaras Hermannas Simonas jau daug metų tyrinėja įmones, kurios nepastebimai iškilo iki pasaulinių lyderių. Simonas yra visame pasaulyje veikiančios konsultavimo įmonės „Simon-Kucher & Partners“ direktorius. Reguliariai publikuoja straipsnius ekonomikos leidiniuose.

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,487
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų