Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Vadovams apie atlygį : viskas, ką turite žinoti, kad jūsų darbuotojai jaustųsi ir dirbtų geriausiai / Doug Jensen, Tom McMullen, Mel Stark ; [iš anglų kalbos vertė Gabrielė Gailiūtė]. – Vilnius : Verslo žinios, 2008 ([Vilnius] : Logotipas). – XII, 226 p. : schem. ; 24 cm. – Orig. antr.: The manager’s guide to rewards. – Virš. antr. ir aut. nenurodyti. – Bibliogr.: p. 216-218. – R-klė: p. 219-224. – Tiražas 1500 egz.. – ISBN 978-9955-460-61-9 (įr.)

„Nors daugelis organizacijų tikina, kad žmonės – svarbiausias jų turtas, joms dažnai nesiseka elgtis taip, lyg tuo tikėtų.“
Autoriai

Kokia yra jūsų organizacija?
Ar ji pereina nuo žodžių prie darbų, kai reikia įrodyti darbuotojams, kad jie svarbūs?
Net ir geriausių ketinimų turinčioms organizacijoms dažnai nepavyksta deramai pripažinti ir atlyginti už puikų darbą. Kartais kliūtis – biurokratinės pinklės arba tai, kad „visada taip darydavome“. Ir, žinia, neretai – finansiniai dalykai. Dauguma vadovų mano, kad atlygio sprendimus priima ŽI skyrius. Tačiau, priešingai, nei galvojate, jūsų rankos nėra surištos.

NK vadovams_apie_atlygi„Vadovams apie atlygį“ – pirmoji knyga, kurioje į atlygį pažvelgta vadovo akimis. Ji apima viską, ką jūs ir jūsų įmonė turite žinoti, kad galėtumėte sukurti programą, leidžiančią jums ženkliai ir nuosekliai atlyginti puikiems darbuotojams ir neprarasti pelno.
Knygoje atsakoma į svarbius klausimus, seniai neduodančius ramybės įvairių organizacijų vadovams:
– Kaip motyvuoti (ir išsaugoti) geriausius darbuotojus, jei įmonės politika neleidžia ženkliai didinti algų?
– Kaip pamatuoti rezultatus ir susieti premijas su konkrečiais pasiekimais, ypač tada, kai sunku tiksliai išmatuoti pareigybių atsakomybę pinigais?
– Kaip pagrįsti darbuotojų atlygį ir kaip tą procesą palengvinti – ne vieną kartą, bet iš esmės?
– Kaip veiksmingiausiai skirstyti (atskirai ir derinant) algą, trumpalaikius ir ilgalaikius skatinimus, papildomas naudas, lengvatas ir nepiniginį atlygį?

Knyga „Vadovams apie atlygį“ taip pat parodo, kaip padaryti jūsų pripažinimo ir atlygio programą teigiama ir aktyvia bendros veiklos valdymo strategijos dalimi, nepriklausomai nuo to, ar esate tiesioginis vadovas, ar žmogiškųjų išteklių, ar atlygio specialistas. Išmoksite nustatyti tokius tikslus, kurie sutelktų darbuotojų dėmesį ir apibrėžtų aiškius veiklos vertinimo kriterijus, skatinančius kiekvieną darbuotoją stengtis iš visų jėgų ir kasdien.
Pažangiausios organizacijos supranta, kad svarbiausia pritraukiant, ugdant ir išsaugant geriausius darbuotojus – nuosekli ir pažangi atlygio programa, pagrįsta įmonės skelbiamu požiūriu į žmonių svarbą. Knyga „Vadovams apie atlygį“ jūsų įmonei leis varžytis su tokiomis organizacijomis ir pasiekti anksčiau neregėtą stabilų augimą.

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Gailiūtė

TURINYS
Pratarmė / VII
Įžanga / IX
Padėka / XI
1. Kodėl svarbi ši knyga? / 1
2. Atlygio programų investicinės grąžos užtikrinimas / 11
3. Atlygio ir verslo užduočių ryšys / 29
4. Motyvuojantys veiklos vertinimo kriterijai / 43
5. Kaip “bendrasis atlygis” gali užtikrinti darbuotojų atsidavimą / 59
6. Darbo įkainojimas / 77
7. Pagrindinio atlyginimo vadyba: klojame pamatą / 93
8. Rezultatų skatinimas kintamuoju užmokesčiu / 115
9. Slaptoji papildomų naudų vertė / 137
10. Veiklos valdymo vadyba / 155
11. (Karjeros) kelias link patenkintų darbuotojų ir verslo sėkmės / 177
12. Bendravimo svarba / 195
13. Prasmingiausias atlygis – pripažinimas? / 209
Nuorodos / 216
Rodyklė / 219
Apie autorius / 225
Apie Hay Group / 226

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,794
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų