Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Personalo vadyba: vertės pasiūlymas / Dave Ulrich, Wayne Brockbank ; [iš anglų kalbos vertė Laima Junevičienė]. – Vilnius : Verslo žinios, 2007 ([Vilnius] : Logotipas). – 316 p. ; 24 cm. – Orig. antr.: The HR value proposition. – Virš. antr. ir aut. nenurodyti. – Bibliogr.: p. 293-299. – R-klė: p. 301-314. – Tiražas 1500 egz.. – ISBN 978-9955-460-44-2 (įr.)

NK Personalo vadyba vertes pasiulymasTarptautinis bestseleris „Personalo vadybos šalininkai“ PV specialistams padėjo tapti labiau strategiškai orientuotais savo organizacijų žaidėjais. Dabar, kai tokia veikla, kaip darbuotojų atlyginimų ir lengvatų administravimas, tampa vis labiau automatizuota ir vis dažniau perduodama specialistams už įmonės ribų, pats laikas PV specialistams įteisinti ir išplėsti savo kaip strategų vaidmenį.

PV minties lyderiai Deivas Ulrichas (Dave Ulrich) ir Veinas Brokbankas (Wayne Brockbank) teigia, kad norėdami pasiekti šį tikslą, PV specialistai turėtų įvertinti savo kuriamą vertę dalyvių – klientų ir investuotojų, o taip pat vadovų ir darbuotojų – požiūriu. Jie turėtų mažiau paisyti to, ką daro, ir daugiau dėmesio skirti pasiektam rezultatui. Jie taip pat privalo suformuoti PV pridėtinės vertės praktiką ir ugdyti gebėjimus, kurie atitiktų strateginius tikslus ir padėtų juos pasiekti.

„Personalo vadyba: vertės pasiūlymas“ siūlo praktinį kelią, kaip galėtų būti įvykdyta ši transformacija.
Remdamiesi 18 metų daugiau kaip 29 tūkstančių viso pasaulio PV specialistų ir jų viršininkų tyrimu, Ulrich ir Brockbank išskiria 14 PV kriterijų, labiausiai veikiančių vertės kūrimą, ir apibrėžia, ką reikia daryti, kad PV juos suformuotų:
• stebėti išorės verslo realijas ir pritaikyti PV praktiką pagal poreikį;
• suformuoti aiškų požiūrį, pradedant požiūriu į PV veiksmus ir baigiant požiūriu į jų dalyviams kuriamą vertę;
• nustatyti PV praktikų prioritetus pagal tai, kurios jų sukuria didžiausią vertę;
• užtikrinti, kad PV skyrius vadovautųsi savo strategija ir organizacija;
• kelti kiekvieno PV specialisto kvalifikaciją ir gebėjimus.

Knygoje „Personalo vadyba: vertės pasiūlymas“ gausu geriausios praktikos pavyzdžių ir tikrinimo priemonių, skirtų įvertinti bei gerinti ŽI funkcijas.

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 54,550
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų