Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Vadybos ateitis / Gary Hamel ir Bill Breen ; [iš anglų kalbos vertė Karina Juodelytė-Moliboga]. – Vilnius : Verslo žinios, 2008 ([Vilnius] : Logotipas). – XIII, 266 p. ; 25 cm. – Orig. antr.: The future of management. – Virš. antr. ir aut. nenurodyti. – Bibliogr. pastabose: p. 253-258. – R-klė: p. 259-264. – Tiražas 1200 egz.. – ISBN 978-9955-460-82-4 (įr.)

NK vadybos ateitis

Kas iš tiesų skatina ilgalaikę verslo sėkmę? Ne veiklos tobulumas ar nauji verslo modeliai, o vadybos inovacijos – nauji būdai mobilizuoti darbuotojus, paskirstyti išteklius ir kurti strategijas. Pastarąjį amžių būtent „valdymo technologijų“ naujovės leido peržengti darbo našumo slenksčius ir sukurti ilgalaikius pranašumus. Tačiau daugeliui kompanijų vis dar trūksta disciplinuoto radikalių valdymo inovacijų proceso. Savo iki šiol labiausiai provokuojančioje knygoje Vadybos ateitis Hamelas nusitaiko į pasenusius įsitikinimus, kliudančius dvidešimt pirmojo amžiaus kompanijoms imtis naujų iššūkių. Pateikdamas įžvalgią analizę ir aiškius pavyzdžius jis paaiškina, kaip paversti kompaniją valdymo novatore.

Pasiruoškite atsikratyti vakarykščių taisyklių pančių. Rytojaus laimėtojai bus tos kompanijos, kurios imsis kurti valdymo ateitį šiandien.

 

Vadybos koncepcijos ir modeliai nuo A iki Z / Bengt Karlöf ir Fredrik Helin Lövingsson ; [vertė iš anglų kalbos Arvydas Okas]. – Vilnius : Verslo žinios, 2006 (Vilnius : Vilniaus spauda). – VIII, 415 p. : iliustr. ; 25 cm. – Vert. iš: The A-Z of management concepts and models. – Orig. antr.: Management. – Virš. aut. ir antr. nenurodyti. – Bibliogr. sk. gale. – R-klė: p. 405-415. – Tiražas 1500 egz.. – ISBN 9955-460-36-9 (įr.)

NK vadybos_koncepcijos_ir_modeliaiKnygoje „Vadybos koncepcijos ir modeliai nuo A iki Z“ glaustai aptariamos visos pagrindinės koncepcijos, modeliai ir rodikliai, kurie yra taikomi verslo ir vadybos praktikoje.

Knygoje analizuojamos 124 vadybos koncepcijos ir modeliai – tai “Subalansuoti veiklos rodikliai” ir „Bostono matrica“, „Patirties kreivė“, „Kaizen“ ir „McKinsey 7s modelis“, „Poterio savitosios strategijos“, „Santykinė sąnaudų pozicija“ ir „Subalansuota plėtra“, „Šešios sigmos“, „Verte grįsta vadyba“, „Pelningumo vadyba“ ir „Nulinis planavimas“ bei daugelis kitų dalykų.

Knyga „Vadybos koncepcijos ir modeliai nuo A iki Z“ tikrai bus parankinė verslo ir vadybos praktikams, vyriausybinėms, viešojo sektoriaus ir ne pelno organizacijoms, taip pat universitetų ir verslo mokyklų mokslininkams bei studentams.

Knygoje dėstomą medžiagą iliustruoja daugybė schemų ir diagramų, kiekvieno skyrelio pabaigoje nurodoma rekomenduojama papildoma literatūra nagrinėta tema.

Knygos „Vadybos koncepcijos ir modeliai nuo A iki Z“ autoriai Bengt Karlof ir Fredrik Helin Lovingsson yra vadybos konsultantai su didžiule patirtimi, per daugelį metų sukaupta dirbant su įvairiausių rūšių ir dydžio kompanijomis. Jie jau seniai suprato, jog daugeliui įmonių vadovų trūksta išsamesnių žinių apie plačiai naudojamas vadybos koncepcijas ir modelius. Šių žinių spragai užpildyti ir skirta ši knyga. Bengt Karlof yra kelių knygų, kurias išleido John Willey leidykla, autorius.

Iš anglų kalbos vertė Arvydas Okas

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,787
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų