Paskelbta  Rgp 09, 2017

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE

Jeigu nors kartą matėte žydinčią pievą, šio stebuklingo reginio, šio gėlių ir žolynų kilimo, kuris ima banguoti nuo menkiausio vėjo dvelktelėjimo, niekada nepamiršite.

Labai seniai, kai dar nebuvo išvesta dekoratyvinių augalų, lauko gėlės buvo gražiausia, nuoširdžiausia dovana. Juk kartais nedidelė neužmirštuolių puokštelė sukelia daugiau džiaugsmo nei glėbys prašmatnių rožių…

Išmaniųjų technologijų amžiuje vaikai vis labiau atitolsta nuo gamtos. Kaip vaikus priartinti prie jos? Šiam tikslui Verbūnų biblioteka rugpjūčio 5 dieną organizavo edukacinį užsiėmimą ,,Žolynuos vasara pražydo“.  Norėjosi ne tik priartinti, bet ir padėti vaikams, paaugliams pajusti gamtos grožį, lavinti jų kūrybiškumą. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai susipažino su pievų ir laukų gėlėmis, jas rinko. Mokėsi, kaip paprasčiausiomis priemonėmis ir mažiausiomis sąnaudomis sukurti puokštes iš aplinkoje augančių augalų – jonažolių, pievinių raskilų, katilėlių, rugiagėlių, notrelių, šalmučių, įvairių smilgų ir kt. Į darbą mielai įsitraukė ne tik mergaitės, bet ir berniukai. Vaikams gėlių puokščių kūrimas suteikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Juk  sukurta puokštė skleidžia šviesą ir meilę, nuteikia gražioms mintims ir geriems darbams.

Antanina Petrauskaitė,
Verbūnų bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,677
MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE EKSPONUOJAMA RANKINIŲ PARODA
VERSLUMO UGDYMUI

Nėra komentarų