Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Velniškai geras patarimas (talentingiems žmonėms!) / [George Lois] ; [iš anglų k. vertė Kristina Augustinaitė]. – Kaunas : Obuolys [i.e. MEDIA INCOGNITO], [2015]. – [176] p. : iliustr. ; . – ISBN 978-609-403-817-4

NK Velniškai geras patarimas„Velniškai geras patarimas (talentingiems žmonėms!)“ yra nepakeičiamas vieno įtakingiausių reklamos pasaulio figūrų gidas, kaip siekti kūrybinės sėkmės. Jame kaip tik tai, kas užrašyta ant viršelio, – velniškai geras patarimas, daug kas, kodėl ir nepranokstamo įžūlumo.
Legendinis George‘as Loisas aistringai, akiplėšiškai ir tiesmukai aiškina, demonstruoja, moko, kaip atrasti savo kūrybinį potencialą. Jo žodžiai leidžia naujai pažvelgti į kūrybinio gyvenimo meistrystę ir įkvepia kūrybai versle, reklamoje, dizaine ir vaizduojamuosiuose menuose. Kiekviena jo pamoka šokiruoja ir gali pakeisti tiek kūrybinėje srityje dirbančio, tiek reklamos ir prekybos sritį žengsiančio jauno verslininko gyvenimą.

Ši knyga yra tiesmukų, kartais net akiplėšiškų garsiojo kultūros provokatoriaus, savo unikaliu ir įkvepiančiu mąstymu gerokai pakeitusio kultūrinį ir rinkodaros pasaulį reklamos guru George‘o Loiso patarimų bei gyvenimo pamokų rinkinys.
Pasinerkite į Loiso išmintį ir rinkitės ja žengdami keliu į sėkmę!

Knygos autorius George‘as Loisas yra reklamos legenda ir Big Idea Advertising agentūros įkūrėjas. Per savo karjerą Loisas sugalvojo pribloškiamą galybę išskirtinių reklaminių kampanijų, kurioms būdingas aukšto lygio dizainas ir neprilygstamas prekybos skatinimas.

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,939
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų