Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Nutolęs : biuras nereikalingas / Jason Fried ir David Heinemeier Hansson ; iš anglų k. vertė Paulius Ambrazevičius  . – Kaunas : Obuolys [i.e. MEDIA INCOGNITO], [2014] . – 262, [1] p. : iliustr. ; . – ISBN 978-609-403-674-3

NK Nutoles biurasVISIEMS LAIKAMS PAKEISKITE SAVO POŽIŪRĮ Į NUOLATINĮ DARBĄ:
„Ateitis jau atėjo – tik ji dar nelygiai išdalyta“ (Willjamas Gibsonas)

Kol pasaulyje netyla diskusijos, ar įvyks biuro revoliucija ir vis daugiau žmonių ims dirbti iš namų ar kitos malonios vietos, neapriboti geografijos, pastarąjį dešimtmetį kompanijos „37signals“ kūrėjai sėkmingai vysto milijoninės apyvartos verslą dirbdami nuotoliniu būdu. Jų įsitikinimu, tik nuotolinis darbas gali pagerinti darbo kokybę ir teikti pasitenkinimą vykdoma veikla, tik taip galima pasisamdyti geriausius pasaulio darbuotojus ir pasilikti daugiau kokybiško laiko asmeniniam gyvenimui. Frazė „biuras nereikalingas“ nėra ateitis – tai dabartis!

Milijonai darbuotojų ir tūkstančiai įmonių jau atrado nuotolinio darbo džiaugsmus ir naudą. Įvairių dydžių įmonėse , kurios veikia kone visose pramonės srityse , nuotoliniu būdu dirbančių žmonių kiekvienais metais stabiliai daugėja. Kita vertus, lyginant su fakso aparato naudojimu, nuotolinio darbo populiarumas didėja ne taip greitai , kaip galima manyti. Taigi reikalingos technologijos jau sukurtos, niekada nebuvo taip lengva bendrauti ir bendradarbiauti su žmonėmis visame pasaulyje. Dabar pagrindinė problema yra pakeisti žmonių įpročius ir mąstymą. Šita knyga ir siekia tapti įrankiu, atskleisiančiu nuotolinio darbo privalumus ir galimybes.

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,793
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų