Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Sąnaudų apkarpymas : kaip sumaniai tvarkyti ir mažinti sąnaudas / Andrew Wileman ; [iš anglų kalbos vertė Virginija Dičiūtė]. – Vilnius : Verslo žinios, 2009 ([Vilnius] : Logotipas). – VII, 223 p. ; 24 cm. – Orig. antr.: Driving down cost. – Virš. antr. ir aut. nenurodyti. – R-klė: p. 211-222. – Tiražas 1200 egz.. – ISBN 978-9955-460-95-4 (įr.)

NK sanaudu apkarpymasKnyga „Sąnaudų apkarpymas“ pateikia sąnaudų vadybos priemonių rinkinį, kuris pagrįstas 25 metų konsultavimo patirtimi vadovaujant tarptautiniams sąnaudų mažinimo projektams. Knyga parodo, kuo skiriasi sumani ir bloga sąnaudų vadyba.

Sąnaudų vadyba tinka ir privataus sektoriaus įmonėms, ir viešojo sektoriaus organizacijoms, visų lygių vadybininkams.
Ši knyga apima ir vienkartines sąnaudų mažinimo programas, bet svarbiausia jos tema yra tai, kas domina daugumą vadovų – ilgalaikė sąnaudų vadybos programa.

Knyga „Sąnaudų apkarpymas“ pateikia struktūrinį, praktišką požiūrį į sumanią sąnaudų vadybą siūlydamas svarbiausių idėjų ir sąnaudų vadybos strategijų rinkinį, sąnaudų analizės schemas ir praktinius būdus, kaip įdiegti sąnaudų mažinimo programas.

Andrew Wilemanas yra didelių tarptautinių bendrovių generalinių direktorių ir įmonės tarybos narių lygio klientų konsultantas. Jis vadovauja strategijos, organizavimo, įsigijimo ir eksploatavimo projektams. Be to, jis yra „OC&C Strategy Consultants“ patarėjas ir nuolat rašo straipsnius bei skiltis į „Management Today“.

Iš anglų kalbos vertė Virginija Dičiūtė

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,786
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų