Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Kalba Jackas Welchas : garsiausio pasaulyje verslo lyderio sąmojis ir išmintis / Janet Lowe ; [iš anglų kalbos vertė Leonas Tamas]. – Vilnius : Verslo žinios, 2008 ([Vilnius] : Logotipas). – XI, 288 p. ; 19 cm. – Orig. antr.: Jack Welch speaks. – Virš. antr. ir aut. nenurodyti. – Bibliogr.: p. 259-285. – Tiražas 1500 egz.. – ISBN 978-9955-460-84-8 (įr.)

NK Kalba Jackas WelchasJackas Welchas, laikomas vienu iš veikliausių visų laikų generalinių direktorių, senstančią elektroninių prekių gamintoją „General Electric“, spaudžiamą užsienio konkurentų, pavertė pasaulinės klasės kompanija, duodančia puikų pelną investuotojams. Welcho balsas, net jam išėjus į pensiją, girdimas visame pasaulyje, nes jis ir toliau nagrinėja tokius klausimus kaip kompanijos valdymas ir asmeninė bei verslo sėkmė.

Atnaujintoje knygoje „Kalba Jackas Welchas“ bestselerių autorė Janet Lowe pateikia tas įžvalgas, vizijas ir principus, kuriais vadovavosi Jackas Welchas savo ypatingos karjeros GE kompanijoje metu ir po to, kai pasitraukė iš jos. Savo komentarus autorė papildo gausiomis Welcho citatomis apie darbuotojų atlyginimus, verslo etiką ir kitus klausimus, kamuojančius korporacinę Ameriką. Janet Lowe taip pat ieško tų idėjų ir vertybių, kurios padėjo Welchui taip sėkmingai pakeisti GE pozicijas pasaulinėje rinkoje.
Kupina gilių įžvalgų ir praktinių patarimų, ši knyga leidžia objektyviai įvertinti Welcho karjerą – nuo vadovavimo principų, užtikrinusių puikius rezultatus, iki prieštaringų nuomonių dėl jo atlyginimo. Taip pat joje pateikiama tokių lyderiavimo pamokų, kokių nerasite niekur kitur. Štai tik keli pavyzdžiai to, ką perskaitysite šioje knygoje:
* „Kol dar nesate lyderis, sėkmė reiškia asmeninį augimą. Tapus lyderiu, sėkmė reiškia kitų ugdymą.“

* „Kai pradedate vadovauti organizacijai, visada iš pradžių būna baisoka. Baisu ją sugriauti.“

* „Jei kas nors skundžiasi, kad dirba 90 valandų per savaitę, aš sakau jam: Vadinasi, jūs kažką darote labai neteisingai. Aš savaitgaliais mėgstu paslidinėti; penktadienį – pasilinksminti su draugais. Taip gyventi turėtumėt ir jūs, o jei nepavyksta, tada kažkas negerai.“

Skaitydami knygą sužinosite, kaip Jackas Welchas tapo vienu iš labiausiai pasaulyje gerbiamų generalinių direktorių ir suprasite, ko reikia, norint būti sėkmingam dinamiškoje šių dienų verslo aplinkoje.

Iš anglų kalbos vertė Leonas Tamas

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,789
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų