Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Strategijos įgyvendinimas : kaip ją išskaidyti ir įvykdyti / Mark Morgan, Raymond E. Levitt, Williams Malek ; [iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė]. – Vilnius : Verslo žinios, 2009 ([Vilnius : Logotipas). – X, 275 p. : schem. ; 24 cm. – Orig. antr.: Executing your strategy. – Bibliogr.: p. 245-254. – R-klė: p. 255-273. – Tiražas 1000 egz.. – ISBN 978-9955-460-98-5

NK strategijosigyvendinimasVerslo pasaulyje gausu brangių, gerais norais grįstų, tačiau žlugusių strategijų. Kodėl taip įvyko?
Dažnai taip nutinka todėl, kad vadovai neišanalizuoja visų strategijoms įgyvendinti reikalingų projektų ir į juos neinvestuoja.

Visais laikais strategijos įgyvendinimas buvo nenuspėjamas, retai pavykstantis visuose organizacijos lygmenyse. Knyga „Strategijos įgyvendinimas“ skatina verslo vadovus iš naujo suderinti savo strategines idėjas ir tapti strategijų įgyvendinimo vadovais bei panaudoti visus savo organizacijos pajėgumus.
Skirtingai nei daugelyje publikacijų, kuriose strategijų tema nagrinėjama bendrais bruožais, šioje knygoje mokoma kurti sudėtines sėkmingos strategijos dalis, panaudojant projektų portfelį, kurį galite stebėti realiu laiku.
Knygoje aptariama, kaip pasirengti strategijos įgyvendinimui, kaip susidėlioti tikslus ir pamatuoti, ar sekasi jų siekti, kaip suderinti strategiją ir organizacijos kultūrą bei subkultūras, kaip strategiją suskaidyti į projektus ir juos įgyvendinti, kaip projektų rezultatus paversti nuolatiniais.

Markas Morganas, „IPSolutions Inc.“ mokymų vadovas ir Stenfordo universiteto pažangaus projektų valdymo programos praktikos vadovas.
Raymondas E.Levittas, Stenfordo universiteto Statybos ir aplinkos inžinerijos fakulteto profesorius ir Stenfordo Pažangaus projektų valdymo programos mokslo direktorius.
Williamas Malekas, „Strategy2Reality LLC“ strategijos vykdytojas, nepriklausomas konsultantas ir instruktorius bei buvęs „IPSolutions Inc.“ generalinis direktorius. Nuo 2002 iki 2006 m. buvo Stenfordo Pažangaus projektų valdymo programos vadovas.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,485
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų