Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Svarbiausios vadybos priemonės : metodai, modeliai, pastabos vadovams ir konsultantams / Simon A. Burtonshaw-Gunn ; [iš anglų kalbos vertė Audronė Rimkutė]. – Vilnius : Verslo žinios, [2009] ([Vilnius] : Logotipas). – XVIII, 360 p. : schem. ; 24 cm. – Orig. antr.: The essential management toolbox. – Virš. antr. ir aut. nenurodyti. – Bibliogr.: p. 349-354. – R-klė: p. 355-360. – Tiražas 1000 egz.. – ISBN 978-9955-460-97-8 (įr.)

NK svarbiausios_vadybos_priemonesKnyga Svarbiausios vadybos priemonės“ nėra formalios mokymosi programos santrauka, ja nesiekiama pagilinti pripažintų vadybos priemonių ir technikų supratimo. Jos tikslas – palengvinti naudojimąsi įvairiais vadybos metodais, pateikti svarbiausius jų modelius ir trumpas pastabas. Todėl knyga pravers ne tik vadovams, bet ir vadybos studentams, vadybos konsultantams, atliekantiems klientų pavedimus arba dirbantiems savo organizacijoje patarėjais.

Knyga „Svarbiausios vadybos priemonės“:
– gausi diagramų, kurios padeda greitai rasti reikiamą informaciją ir palengvina jos supratimą,
– pateikia daug puikiai pavaizduotų, tiksliai aprašytų ir gerai pagrįstų konsultavimo priemonių ir technikų,
– yra pirmasis informacijos šaltinis, nuosekliai aprašantis itin dažnai naudojamas vadybos konsultavimo priemones ir techniką.

Dauguma čia pateiktų priemonių yra paimtos iš įvairių darbų, pasirodžiusių per paskutiniuosius tris dešimtmečius, kurie sutampa su vadybos specializavimosi laikotarpiu, kai susiformavo specialios vadybos sritys. Ši nuolat augančios specializacijos tendencija tebesitęsia. Vadovai turi suprasti naujus dalykus, tokius kaip e-komercija, verslo verslui progresas, verslo ir vartotojo santykiai.

Simonas A. Burtonshaw-Gunnas dirbo vadybos konsultantu Jungtinėje Karalystėje, Libijoje, Kazachstane, Indonezijoje ir Saudo Arabijoje. Jis parengė ir vykdė vadovų mokymus, kurie buvo Europos Sąjungos bendradarbiavimo programos dalis Bangladeše, Tailande, Šri Lankoje, Indonezijoje, Malaizijoje, Filipinuose, Vietname ir Indijoje. Ketverius metus S. A. Burtonshaw-Gunnas dirbo Mančesterio metropoliteno universitete. 2005 metų pradžioje pradėjo eiti Salfordo universiteto Mančesteryje vizituojančio profesoriaus pareigas. Vėliau buvo paskirtas pirmuoju vizituojančiu profesoriumi naujoje Salfordo verslo mokykloje.

„…knygos koncepcija yra unikali ir perteikta geriau, nei tai buvo padaryta panašaus sumanymo knygose. Londono rinkodaros mokykla su džiaugsmu įtrauks ją į svarbiausių skaitinių sąrašą kaip puikų papildomo skaitymo šaltinį, reikalingą siekiant Rinkodaros instituto profesinio diplomo, Rinkodaros instituto magistro diplomo ir vadybos konsultanto diplomo.“

Antonas Dominiąue’as, strategijos ir rinkodaros direktorius, Londono rinkodaros mokykla.

„Tai puikus verslo vadybos priemonių vadovas. Knygoje pateikiama daug praktinių tyrimo priemonių ir parodoma, kaip jomis veiksmingai naudotis. Si knyga padės jums susikurti sistemingą ir profesionalią metodiką, kuri leis kritiškai analizuoti ir spręsti daugelį šiuolaikinių vadybos problemų. Ją privalo turėti visi, norintys tapti konsultantais ir verslo strategais, nes ji parodo, kam tos priemonės skirtos ir kaip jas naudoti versle.“

Niekas Beechas, programų direktorius, Europos korporacinio valdymo centras, Liverpulio Johno Mooreso universitetas, Londonas.

„Verslo konsultavimo institutas šią knygą įtraukė į rekomenduotinos literatūros sąrašą. Jame nurodytas knygas privalu perskaityti visiems, norintiems gauti šio instituto vadybos konsultavimo pagrindų sertifikatą ir vadybos konsultavimo diplomą.“

Sabrina Ahmed, profesinių standartų vadovė, Verslo konsultavimo institutas, Londonas.

“Ši knyga rekomenduojama konsultavimo kursų klausytojams, siekiantiems gauti sertifikatą ir diplomą. Profesorius Burtonshotv-Gunnaspateikė dirbančiam konsultantui labai naudingą priemonių ir modelių rinkinį.”

Philipas Albonas, generalinis direktorius, “Techniųues for Change Ltd”.

„Man ši knyga yra vertinga todėl, kad čia vienoje vietoje pateikiamos priemonės ir metodai, kuriuos galima aptarti su konsultavimo komanda arba klientu ir pritaikyti konkrečiai pokyčių vadybos, organizacijos modelio ar veiklos vadybos situacijai. Aš dirbu konsultantu, todėl knygos skyriuose apie problemų sprendimą, grupinio darbo palengvinimą, tyrimų organizavimą bei konsultanto veiklą randu daug patarimų, kuriais nuolat naudojuosi. Prie kiekvieno modelio pateikiama nuoroda į pirminę publikaciją — tai labai naudinga skaitytojui, norinčiam gauti daugiau informacijos.“

Charlesas G. Hajdu, vadybos magistras, Vadybos instituto narys, Rinkodaros asociacijos narys, “BAE Systems” vyriausiasis konsultantas.

Iš anglų kalbos vertė Audronė Rimkutė

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,141
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų