Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Praktinė kainodara – geresniam rezultatui / Ian Ruskin-Brown ; [iš anglų kalbos vertė Rasa Tuskenytė]. – Vilnius : Verslo žinios, 2009 ([Vilnius] : Logotipas). – XV, 350 p. : iliustr. ; 24 cm. – Orig. antr.: Practical pricing for results. – Bibliogr.: p. 336. – R-klė: p. 338-350. – Tiražas 1000 egz.. – ISBN 978-609-421-002-0

praktine_kainodara_Knyga „Praktinė kainodara – geresniam rezultatui“ padės sužinoti, kaip kainos požiūriu teisingai pirkti ir parduoti ir kaip uždirbti kuo daugiau pelno iš pinigų, investuotų į savo įmonės veiklą ir rinkodarą.

Verslo pasaulis tampa vis globalesnis: Kinija, Indija ir kitos Azijos šalys ir toliau darys didelę įtaką viso pasaulio kainoms, verslas bus dar konkurencingesnis nei anksčiau. Kad konkurencingumas nereikštų žemesnių kainų ir mažesnio pelno, kainodaros specialistai privalo nepritrūkti profesionalumo.

Knyga „Praktinė kainodara – geresniam rezultatui“ – tai praktinis vadovas smulkių ir vidutinių įmonių direktoriams ir vadybininkams. Joje patariama, kaip geriau tvarkyti kainodaros politiką, numatyti strategiją ir taikyti praktiką, siekiant kuo geriau pasinaudoti pirkėjams teikiama verte, ir optimizuoti įmonės pelningumą.
Knyga „Praktinė kainodara – geresniam rezultatui“ tinka bet kurioje pasaulio vietoje įsikūrusiai įmonei – jos visur dabar susiduria su didėjančia konkurencija, kuri verčia mažinti kainas ir pelningumą.
Knygoje aptariamas kainodaros ir derybų strategijų taikymas ir verslo, ir individualių vartotojų rinkose, aiškinama, kaip įvertinti priimtų sprendimų poveikį pelnui.

Knygoje  – „Praktinė kainodara – geresniam rezultatui“ rašoma apie:
– Kainodaros sprendimų valdymą
– Finansinę „mechaniką“
– Kaip kainą nustato daugelis įmonių – argumentus už ir prieš
– Pagrindines kainodaros strategijas
– Specialias kainodaros strategijas
– Kainodaros taktiką ir politiką

Autoriaus širdžiai artimos mažos ir vidutinės įmonės, – jis pats maždaug penkiolika metų vadovavo tokiai įmonei, – tad knyga labiausiai skiriama mažesniųjų įmonių vadovams. Maža arba vidutinė įmonė, kurioje politika ne tokia intensyvi kaip stambiose pasaulinėse šiandienos įmonėse, išmanydama šioje knygoje pateiktas priemones, iš visų geriausiai sugebės taikyti knygos pamokas ir klestėti.
Bet jei dirbate didelėje įmonėje, vis tiek paskaitykite šią knygą, ji bus naudinga, kai kada nors ateityje pradėsite savo verslą.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Tuskenytė

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,785
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų