Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Gravitacinė rinkodara : mokslas, kaip pritraukti pirkėjus / Jimmy Vee, Travis Miller, Joel Bauer ; dalyvaujant Jennifer Miller ; [iš anglų kalbos vertė Kęstutis Mickus]. – Vilnius : Verslo žinios, [2009] ([Vilnius] : Logotipas). – XXXI, 236 p. : iliustr. ; 23 cm. – Orig. antr.: Gravitational marketing. – R-klė: p. 232-236. – Tiražas 1000 egz.. – ISBN 978-9955-460-96-1

NK Gravitacine-rinkodara-2_p1Ši knyga pateikia naujoviškus būdus išsiskirti iš minios ir pritraukti būtent tuos klientus, kurių jūs norite, kurių jums reikia ir kokių nusipelnote.

„Gravitacinė rinkodara“ yra jūsų vedlys, padedantis patenkinti nuolat besikeičiančius vartotojų poreikius.

Knygoje mokoma, kaip akimirksniu užmegzti emocijomis paremtus savitarpio santykius.

Čia nėra bandymų laimėti apdovanojimus už kūrybingumą. Čia yra tik primygtinis raginimas sukurti įtikinamą savo žinios pasiuntimo būdą, kuris pakeičia žmonių mąstyseną

Jimmy Vee, Travisas Milleris ir Joelas Baueris pateikia idėjas, kruopščiai išbandytas ir įrodytas tūkstančiuose skirtingų kolektyvų, visa, apie ką jie rašo, jų pačių išsamiai išnagrinėta ir griežtai įvertinta.

Jimmy Vee ir Travisas Milleris yra jauni verslininkai, turintys potraukį mokyti ir įkvėpti kitus kurti verslą, kuris būtų malonus, paprastas ir klestintis (MPK). Jų rinkodaros įžvalgos buvo pritaikytos įvairiose pasaulio šalyse, tokiose kaip Kinija, Lenkija, Didžioji Britanija, Olandija, Pietų Afrika ir Kanada.

Joelas Baueris, pasak laikraščio Wall Street Journal Online, yra „neabejotinai didžiausias prekybos parodų sėkmės kūrėjas“. Naudodamas prikaustančią dėmesį magijos, hipnozės, įtikinėjimo pirkti ir šou šėlsmo sintezę, Joelas parodose suburia minias iš praeivių ir paverčia juos noriais savo klientų pirkėjais.

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,137
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų