Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Iniciatyvioji pardavimo vadyba : kaip vadovauti, motyvuoti ir pirmauti / William “Skip” Miller ; [iš anglų kalbos vertė Artūras Vėbra]. – Vilnius : Verslo žinios, 2008 ([Vilnius] : Logotipas). – X, 239 p. : schem. ; 24 cm. – Orig. antr.: ProActive sales management. – Virš. antr. ir aut. nenurodyti. – R-klė: p. 233-239. – Tiražas 1500 egz.. – ISBN 978-9955-460-66-4

NK iniciatyvioji_pardavimu_vadybaJeigu esate norintis išsilaisvinti pardavimo vadovas, jus išgelbės knyga „Iniciatyvioji pardavimo vadyba“. Pardavimo plėtros specialisto W. „Skip“ Millerio teigimu, daugelis pardavimo profesionalų grįžta prie reagavimo principų ir dėmesio sutelkimo į klientą įgūdžių, kurie juos padarė gerais pardavėjais, užuot pasinaudoję iniciatyvumo metodais ir dėmesio sutelkimo į žmones įgūdžiais, kurie juos paverstų puikiais vadovais.

Santrauka: Pardavimo plėtros specialisto W. Millerio teigimu, daugelis pardavimo profesionalų grįžta prie reagavimo principų ir dėmesio sutelkimo į klientą įgūdžių, kurie juos padarė gerais pardavėjais, užuot pasinaudoję iniciatyvumo metodais ir dėmesio sutelkimo į žmones įgūdžiais, kurie juos būtų pavertę puikiais vadovais. Koks skirtumas? Milleris teigia, kad puikūs pardavėjai moka išklausyti, įsijausti, derėtis ir baigti sandorius. Kita vertus, sėkmingai dirbantis pardavimo vadovas turi kurti darbo vietos principus ir darbą pavesti atlikti kitiems. Tam reikia mąstyti apie ateitį, kelti uždavinius, nustatyti standartus, motyvuoti ir instruktuoti. Knyga „Iniciatyvioji pardavimo vadyba“ išmokys jus šių naujų įgūdžių. Tai praktinis darbo organizavimo ir didesnės sėkmės pasiekimo mažesnėmis sąnaudomis vadovas. Knyga, kurioje yra nuoseklios instrukcijos, išmėgintos technologijos ir proceso valdymo priemonės, nurodo, kaip: – pasiekti daugiau per trumpesnį laiką; – taip motyvuoti pardavėjus, kad jie motyvuotų patys save ir patys tvarkytųsi; – „A“ kategorijos darbuotojus paversti „A “ kategorijos darbuotojais; – mažiau laiko skirti neefektyvioms užduotims ir ataskaitoms; – tiksliau prognozuoti; – naudotis prasmingais matais; – efektyviau apklausti ir pasamdyti geresnius darbuotojus; – žinoti, kada ugdomai vadovauti, o kada efektyviai konsultuoti; – iniciatyviai tvarkytis ir susikurti pergalę lemiančius principus. Pateikdama patikrintus ir lengvai diegiamus vadovavimo pardavimo procesams ir žmonėms metodus, „Iniciatyvioji pardavimo vadyba“ vadovaujantiems visų lygmenų pardavimo darbuotojams atskleidžia ne tik kaip įsitraukti į žaidimą, bet ir kaip pirmauti jame. Taigi džiaukitės! Jeigu esate pardavimo skyriaus vadovas, kuriam pabodo nuovargis, galite pailsėti žinodamas, kad ši knyga siūlo jums taip lauktą palengvėjimą.

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,942
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų