Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

10 geriausių investicijų artimiausiems dešimčiai metų : kaip investuojant susikurti finansinę gerovę / Jim Mellon ir Al Chalabi ; [iš anglų kalbos vertė Loreta Gema Baltaduonė]. – Vilnius : Verslo žinios, 2009 ([Vilnius] : Logotipas). – 192 p. : diagr. ; 25 cm. – Orig. antr.: The top 10 investments for the next 10 years. – Virš. antr. ir aut. nenurodyti. – Pilna antr.: Dešimt geriausių investicijų artimiausiems dešimčiai metų. – R-klė: p. 187-192. – Tiražas 1200 egz.. – ISBN 978-9955-460-88-6 (įr.)

NK 10 geriausiu investiciju 10 mIš ko gyvensiu daugiau kaip 25 metus negaudamas atlyginimo?

Tai, kad gyvensime ilgiau, yra nenuginčijama tiesa, tačiau vyriausybės iki šiol ignoruoja didžiulius trūkumus, esančius valstybiniuose pensijų planuose. Prieš mus – bauginanti perspektyva, kad gali reikėti gyventi iš savo santaupų 20-30 metų, negaunant atlyginimo ar valstybinės pensijos. Tų, kuriuos tai užklups netikėtai, laukia liūdna ateitis.
Gera žinia ta, kad niekada ne per vėlu pradėti investuoti rytojui – ir kodėl gi nepadarius to šiandien.

Knygos „10 geriausių investicijų artimiausiems dešimčiai metų“ autoriai yra įsitikinę, kad kiekvienas gali išmokti sėkmingai investuoti ir užsitikrinti finansiškai saugią ateitį. Žinoma, kiekvieno žmogaus gyvenimas yra be galo savitas, todėl kiekvienam iš mūsų kyla specifinių finansų tvarkymo klausimų, o atsakymų į juos nebūtinai rasime knygose. Kita vertus, kai geriau suvokiame šioje knygoje aptariamus tam tikrus bendrus dalykus, įgyjame pamatą, ant kurio galime ręsti asmeninės finansinės gerovės rūmą.

Knygos „10 geriausių investicijų artimiausiems dešimčiai metų“ autoriai remiasi asmenine patirtimi. O tai reiškia, jog joje dėstomos ne teorijos, o praktiniai dalykai.
Pasak leidinį parašiusių profesionalų, nors kai kada mums atrodo, kad investavimu besiverčiantieji yra protingesni, gabesni ir turi daugiau galimybių užsidirbti, iš tiesų tie „sugebėjimai“ neretai atsiranda klientų sąskaita.
Tad pirmiausia knygoje siekiama paaiškinti investavimo proceso esmę.

Daugeliui žmonių investavimas panašus į juodąją magiją, o investicijų pasaulyje vartojama terminija atbaido žmones nuo šios srities. Tai yra ir priežastis, dėl kurios žmonės visiškai neinvestuoja santaupų arba daro tai neefektyviai.
Kaip tik todėl J. Mellonas ir A. Chalabi knygoje „10 geriausių investicijų artimiausiems dešimčiai metų“ paprasta kalba atskleidžia ne tik svarbiausius investavimo principus, bet ir išdėsto būdus, padedančius sukaupti solidžias ir pakankamas santaupas ateičiai.
Iš anglų kalbos  vertė Loreta Gema Baltaduonė

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 52,577
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų