Paskelbta  Rgp 10, 2017

VERSLUMO UGDYMUI

Rinkodara “iš lūpų į lūpas” : kurkite prasmę, ne gandus! / Lois Kelly ; [iš anglų kalbos vertė Leonas Tamas]. – Vilnius : Verslo žinios, 2007 ([Vilnius] : Logotipas). – X, 228 p. : iliustr. ; 24 cm. – Orig. antr.: Beyond buzz. – Virš. aut. ir antr. nenurodyti. – Bibliogr. pastabose: p. 213-220. – Dalyk. r-klė: p. 221-228. – Tiražas 2000 egz.. – ISBN 978-9955-460-54-1 (įr.)

NK Rinkodara is lupu i lupasVartotojiškame pasaulyje, kuriame viešpatauja visuotinė komunikacija (sočiai netvvorking), MySpace, tinklaraščio žinutės (blogs) ir podkastingas (podcasting), senasis rinkodaros modelis nebetinka. Galima drąsiai teigti: iš anksto parinktos, užsakytos pokalbių temos jau neįdomios, dominuoja gyvas žodis. Nors daug dėmesio buvo skiriama reklamos kūrimo technikai, tik išmaningiausi rinkodaros specialistai išmoko meistriškai pateikti informaciją – o be jos net įspūdingiausia reklama greitai išsisemtų. Taigi šiandieninėje rinkodaroje stengiamasi patraukti pokalbiais. Gera rinkodara jau nereiškia pataikavimo, viliojimo, įtikinėjimo – ji reiškia prasmingą informaciją. Ir nors daugelis įmonių mano, kad tikslą galima pasiekti didžiules lėšas skiriant brangioms kampanijoms ir išradingiems šūkiams, iš tikrųjų joms reikia išmokti įsiklausyti į savo klientus naujais būdais, kurti naujas idėjas ir permąstyti savo rinkodaros informacijos strategijas. Šioje knygoje pateikiamos priemonės ir nurodymai, kaip suformuoti suvokimą, įkvėpti pasitikėjimą ir entuziazmą, kad Jūsų klientai nuolat kalbėtų apie Jūsų prekes ir jas pirktų.

Šios knygos „Rinkodara „Iš lūpų į lūpas“ autorė, rinkodaros specialistė Lois Kelly, padėjo milijardų dolerių vertės kompanijoms, tokioms kaip „FedEx“ ir „Microsoft“, iš pagrindų pakeisti savo rinkodara ir komunikavimo būdus, kad klientai greičiau suvoktų tai, ką jos sako, patikėtų jų gaminių išskirtinumu ir svarbiausia – norėtų juos pirkti. Šioje knygoje pateikiama praktinių patarimų, kaip klausytis klientų, kaip nustatyti, kas jiems svarbu, ir paskui taip pateikti informaciją, kad ji išties rastų atgarsį ir įvėptų pokalbį. Šioje knygoje gausu nuostabių pavyzdžių, kaip veikia „iš lūpų į lūpas“ rinkodara, patarimų, kaip rasti įdomią pokalbio temą, kuri patrauktų Jūsų klientus ir pakeltų Jūsų rinkodara į visiškai naują lygmenį.

Pasitelkdama pavyzdžius organizacijų, įvaldžiusių „iš lūpų į lūpas“ rinkodaros meną, tokių kaip „Sun Microsystems“, „Unilever“ Dove, „Women & Infants Hospital“, autorė parodo, kaip:
• suformuoti unikalų požiūrį, kuris užvaldytų jūsų klientų vaizduotę;
• efektyviau informuoti visam laikui atsikračius madingų žodelių ir frazių; kurti „dinamiškas“ antraštes prezentacijoms, tinklaraščio žinutėms ir interneto bendruomenėms; kurti geresnes šmaikščias frazes Jūsų pardavimo ir ryšių su visuomene departamentams;
• remtis devyniomis svarbiausiomis temomis, apie kurias žmonės nuolat kalba – pavyzdžiui, apie garsenybių gyvenimą, asmenines istorijas ir atsirandančias pažangias tendencijas;
• kurti puikias idėjas kalboms, podkastingams ir pardavimo prezentacijoms;
• naudotis pokalbių stenogramomis, kurios padėtų Jūsų personalui suvokti kompanijos verslo perspektyvą ir principus;
• laikytis keturių idėjų kūrimo žingsnių, vedančių gerų santykių su klientais ir didesnių pajamų link;
• kurti internetinės bendruomenės tinklalapius, pagal kuriuos galima nustatyti, kur link krypsta Jūsų klientai, kas juos „įjungia“ ir kas „išjungia“.

Jei informacija nebus tinkamai pateikta, „iš lūpų į lūpas“ rinkodara niekada netesės savo pažadų. Iš šios novatoriškos ir praktiškos knygos jūs išmoksite sužadinti žmonių susidomėjimą ir… pranoksite paprastą „reklaminį triukšmą“”.

LUIS KELI (LOIS KELLY) yra viena iš strateginės komunikacijos konsultavimo įmonės „Foghound“ steigėjų. Tarp jos klientų yra tokios kompanijos kaip „Dunkin’ Donuts“, „Sun Microsystems“, „SAP“, „Business Innovation Factory“, „Communispace“. Anksčiau ji yra buvusi „Thunder House“, skaitmeninės rinkodaros pradininkės, agentūros prezidentė ir „The Weber Group“, pirmaujančios aukštųjų technologijų ryšių su visuomene įmonės, viceprezidentė. Jos straipsniai buvo spausdinami tokiuose leidiniuose kaip USA Today, The Wall Street Journal, Brand Week ir Advertising Age. Ji yra baigusi Niu Hempšyro ir Harvardo universitetus.

Iš anglų kalbos vertė Leonas Tamas

Kategorijos Leidiniai verslui
Pasidalinti įrašu
  • 55,534
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS VERBŪNŲ BIBLIOTEKOJE
SAVĘS PAŽINIMO IR TOBULĖJIMO LINK

Nėra komentarų