Paskelbta  Rgs 19, 2018

SVEIKATINIMO PASKAITA RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, vykdydama projektą „Pasitikime kintantį pasaulį“, struktūriniuose teritoriniuose padaliniuose organizuoja sveikatinimo paskaitas.
2018 m. rugsėjo 18 dieną Raudėnų biblioteka kvietė miestelio gyventojus išklausyti paskaitos „Širdies kraujagyslių ligos: priežastys, diagnostika, gydymas“. Su Raudėnų seniūnijos salėje susirinkusiais gyventojais savo patirtimi ir žiniomis dalijosi Šiaulių natūralios medicinos sveikatos centro „Vilcacora“ gydytojas Tomas Vilūnas. Paskaita buvo tikrai labai įdomi ir naudinga, kad net dvi valandos prabėgo labai nepastebimai greitai.
Gydytojas Tomas Vilūnas į biblioteką atvežė ir iš projekto lėšų nupirktas priemones: automatinį žastinį kraujospūdžio matavimo aparatą „Rossmax X1“, glikemijos matavimo aparatą (gliukometrų „Ascensia Contour Plus“ komplektą su 50 vnt. diagnostinių testų) ir „Įstaigos pirmos medicininės pagalbos rinkinį“.
Bibliotekos lankytojai nudžiugo, jog nuo šiol bibliotekoje bus galima pasimatuoti ir kraujospūdį, ir glikemijos kiekį kraujyje.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 948
SPALVINGA RUDENS ŠVENTĖ NAISIUOSE
SPAUDINIŲ PARODA KUŽIŲ BIBLIOTEKOJE POPIEŽIAUS JONO PAULIAUS II VIZITO LIETUVOJE 25-MEČIUI

Nėra komentarų