Paskelbta  Rgs 19, 2018

SPALVINGA RUDENS ŠVENTĖ NAISIUOSE

2018 m. rugsėjo 14 d. visus dideli ir maži buvo sukviesti į rudens šventę „Jau gėrybių pilni aruodai“. Penktadienį pavyko sustabdyti vis skubantį laiko ratą. Turėjome laiko visi kartu – maži ir dideli – dalyvauti sporto varžybose, žaisti įvairius žaidimus, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose. Akys ir širdys džiaugėsi stebintis gamtos bei žmogaus išradingumu, pastabumu bei darbštumu. Šeimininkės stalus nuklojo ir suneštomis pačių rankomis pagamintomis salotomis, uogienėmis, sultimis, troškiniais bei kepiniais.
Naisių biblioteka kvietė į edukacinius užsiėmimus: visi kas norėjo galėjo pasigaminti ženkliukus su šventės atributika. Mėgstantys piešti, konstruoti išbandė 3D rašiklius. O labiausiai vaikus traukė virtualus pasaulis su 3D akiniais ir žaidimais. Mažuosius užbūrė šviečiantis smėlio staliukas, džiaugėsi galėdami rankas panardinti į kinetinį smėlį.
Šventės metu netrūko geros nuotaikos, mokytojų išradingumo. Tėveliai ir mokiniai ragavo pačių pasigamintų patiekalų, keptų pyragų, dalijosi savo receptais. Šventės pabaigoje visi mokiniai buvo apdovanoti saldumynais.
Nuotaikinga šventė baigėsi. Rudenėlis jau atsisveikino su mumis… Bet jis ir vėl sugrįš kitais metais su savo gėrybėmis.

Benita Dabregienė,
Naisių bibliotekos bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 996
RUGSĖJO 20 D. 12 VAL. KVIEČIAME Į SUSITIKIMĄ SU LAIMONU INIU PAVENČIŲ MOKYKLOJE-DAUGIAFUNKCIAME CENTRE
SVEIKATINIMO PASKAITA RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų