Paskelbta  Lie 08, 2020

SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI SUAUGUSIESIEMS GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE

2020 m. liepos 1–2 dienomis Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje vyko projekto ,,Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiesiems. Mokymų tema – ,,Sumaniau apsipirkime ir atsiskaitykime internetu“. Mokymus vedė lektorė, Gruzdžių krašto bendruomenės pirmininkė Deimantė Radžvilė.
Skaitmeninio raštingumo mokymuose Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje dalyvavo 13 Gruzdžių miestelio gyventojų, panorusių pagilinti turimas žinias.
Karantinas pristabdė, o kai kur ir visiškai apribojo žmonių judėjimą, pakeitė pirkimo įpročius.  Norėdami išvengti nereikalingo kontakto, bei laikantis karantino taisyklių,  naudojamasi vis labiau populiarėjančia elektronine prekyba. Tačiau be teigiamų aspektų apsipirkimas internetu kelia ir tam tikrų iššūkių: galima prarasti pinigus ar įsigyti ne tą prekę.
Mokymų metu sužinojome kaip pirkti internetu, saugiai atsiskaityti už prekes ir paslaugas internete, palyginti kainas, įkelti savo skelbimus, e. bankų teikiamas paslaugas internete.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos Skaitmeninio raštingumo mokymai
Pasidalinti įrašu
  • 488
LIEPOS 6-OJI KURTUVĖNUOSE
EDUKACINĖ IŠVYKA Į GAMTĄ „VAISTAI GAMTOJE‘‘ ŽADŽIŪNUOSE

Nėra komentarų