Paskelbta  Vas 14, 2017

SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ ŽADŽIŪNUOSE

Žadžiūnų biblioteka vasario 6–12 dienomis prisijungė prie organizuojamos iniciatyvos

„Saugesnio interneto savaitė‘‘. Ši iniciatyva skirta atkreipti jaunimo ir viso pasaulio žmonių dėmesį į naudojamos technologijos saugumą.

Vasario 7 d. 15 val. vyresnioji bibliotekininkė Ona Skirmantienė vedė renginį apie saugų internetą, pavojus tykančius virtualioje erdvėje, kaip priimti tinkamus sprendimus, susipažinus su  žmonėmis, sutiktais internete.

Vasario 8 d. 15 val. vaikai po pamokų rinkosi į biblioteką sprendė testus: „ Saugus elgesys internete‘‘, „ Ar esi saugus internete?‘‘. Kai kurie testą sprendė ne vieną kartą, kai kurie tiek kartų, kol teisingai atsakė į visus pateiktus klausimus.

Vasario 9 d. 15 val. vaikai žaidė kompiuterinį žaidimą „ Klaidūs interneto miškai‘‘, peržiūrėjo animaciniu filmukus iš svetainės www.draugiskasinternetas.lt .

Vasario  10 d. 15 val. vyko popietė – „Saugesnio interneto savaitės‘‘ uždarymas. Už aktyvų dalyvavimą bibliotekininkė susirinkusiems įteikė padėkas.

Tikimės, kad pasibaigus Saugaus interneto savaitei įvykę užsiėmimai privers susimąstyti kompiuterio vartotojus apie internete tykančius pavojus ir atsakingai naudotis socialiniais tinklais.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

DSCN1468

Saugesnio interneto savaitė Žadžiūnuose 1

DSCN1464

Saugesnio interneto savaitė Žadžiūnuose 2

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,363
SAUGAUS INTERNETO DIENA GILAIČIUOSE
KOL UŽGAVĖNĖS DAR NEATKELIAVO

Nėra komentarų