Paskelbta  Lie 07, 2017

PRIEŠŠVENTINIS VAIKŲ KLUBO „SMALSUČIAI“ SUSITIKIMAS

2017 metų liepos 5 dieną, įsibėgėjus vaikų vasaros atostogoms, aktyviausi vaikų klubo „Smalsučiai“ nariai susirinko  į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrių.  Liepos 6-oji – Valstybės šventė, kurią mini visa Lietuva ir po pasaulį išsibarstę lietuviai. 1253 m. liepos 6-ąją dieną buvo karūnuotas pirmasis ir vienintelis Lietuvos karalius Mindaugas. Pasigaminę Lietuvos trispalvę, ant jos vaikai surašė įvairiausius žodžius, kurie jiems asocijuojasi su šia gražia proga. Renginio dalyviai paminėjo žodžius: karūna, kunigaikštis, didvyris, valdovas, šventė, Mindaugas, Lietuva.
Jau ne vienerius metus iš eilės Liepos 6-ąją viso pasaulio lietuviai kartu gieda valstybės  himną. Vyresnioji bibliotekininkė Vilma Grudžinskienė sugalvojo vaikams užduotį: sudėlioti iš sumaišytų žodžių Lietuvos valstybės himną. Gan greit sudėliojus, visi draugiškai jį ir sugiedojome.
Ir paskutinė, smagiausia užduotis –  internetiniame puslapyje www.ismaniejirobotai.lt, pasirinkus bibliotekininkės paskirtas užduotis, vaikai domėjosi Lietuvos kunigaikščiais, aiškinosi, ką žino apie valstybines šventes.
Praleidę  kelias turiningas valandas bibliotekoje, klubo „Smalsučiai“ nariai atsisveikino iki kito karto, kad naujo susitikimo metu vėl pagilintų savo žinių bagažą, gerai praleistų laiką ir, tuo pačiu, išsirinktų įdomią knygą vasaros skaitymo iššūkiui.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,314
BIBLIOTEKININKŲ METODINĖ IŠVYKA Į NACIONALINĘ MARTYNO MAŽVYDO BIBLIOTEKĄ
KOLEGĖS IŠLEISTUVIŲ POPIETĖ

Nėra komentarų