Paskelbta  Lie 03, 2017

BIBLIOTEKININKŲ METODINĖ IŠVYKA Į NACIONALINĘ MARTYNO MAŽVYDO BIBLIOTEKĄ

Ankstyvą 2017 metų birželio 30-osios rytą entuziastingai nusiteikę Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos bibliotekininkai išsiruošė į turiningą metodinę-pažintinę kelionę.
Ekskursijos dalyviai pirmiausia apsilankė Vilniuje, Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Gidė aprodė atsinaujinusią biblioteką. Rekonstruotoje bibliotekoje veikia 8 skaityklos, konferencijų salė su dviem vertimo kabinomis ir garso režisieriaus kambariu, Bendradarbystės kambarys jauniems verslininkams, meno, muzikavimo erdvės, susitikimų kambariai studentams, verslininkams, organizacijų atstovams, garso įrašų studija, kamerinis kino teatras ir TV studija. Taip pat čia veikia kavinė, knygynas ir vaikų žaidimų kambarys. Bibliotekininkes ypatingai susižavėjo kūrybinės dirbtuvės „Pats sau“, kuriose vaikai ir jaunimas gali ateiti ir sukonstruoti, pasigaminti įdomių daiktų, panaudojant nebereikalingas medžiagas. Šioje erdvėje vaikai, padedami darbuotojo, turi galimybę kūrybiškai ir turiningai praleisti laisvalaikį, o tuo pačiu išmokti naujų dalykų.
Pasisėmę naujų idėjų ir minčių būsimiems darbams, ekskursantai nuvyko pasivaikščioti po Angelų kalvą. Lietus ir vėjas visiškai neišgąsdino – juk nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga!
Po aprašytų įspūdžių, aplankyti Trakų pilį ir neseniai atidarytą Kazimiero Barišausko juvelyrikos darbų parodoje „KB“ taip pat buvo puiki mintis.
Metodinė-pažintinė kelionė suteikė galimybę pasisemti naujų idėjų, pamatyti dar neregėtas vietas ir, žinoma, bent trumpam atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.

Roberta Rasikienė,
Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,702
LIEPOS MĖNESIO ĮŽYMIOS DATOS (2017 M.)
PRIEŠŠVENTINIS VAIKŲ KLUBO „SMALSUČIAI“ SUSITIKIMAS

Nėra komentarų