Paskelbta  Gru 21, 2016

„KNYGŲ KALĖDŲ“ RENGINIAI „KALĖDOS PRAŽYSTA GERUMU“ GILAIČIUOSE IR SMILGIUOSE

knygu-kalGilaičių biblioteka atsiliepdama į akciją „Knygų Kalėdos“ surengė šventę „Kalėdos pražysta gerumu“ Gilaičių ir Smilgių kaimų vaikučiams bei jų šeimų artimiesiems. Bibliotekos personažas linksmoji pelytė Zita akcijos dalyvius pakvietė gražiam bendravimui ir knygų dalinimuisi. Knygomis dalintis su tais, kuriems jų trūksta, dalytis ta knyga, kuri kažkuriam skaitytojui parodys naujus kelius, atvers gražesnius horizontus.
Pelytė Zita kartu su Gilaičių bibliotekos knygos teatriuko dalyvėmis: Emilija, Raminta, Gerda, Vilija, Gabija, vaikus pakvietė į Jurgos Baltrukonytės knygos „Filmukai“ improvizacinius skaitymus. Ne tik mažieji, bet ir vyresnieji susidomėję klausėsi istorijos apie miesto princesę ir deimantinės karūnos pagrobimą ir net patys pamėgino vienaip ar kitaip atspėti šios istorijos baigtį. Šioje improvizacijoje gražiai įsiliejo dainelės ir šokiai. Programėlėje dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gilaičių filialo, Kužių salės merginų ansamblis (vadovė Kristina Lučinskaitė), Sauginių salės solistė Kamilė (vadovė Regina Krikštanavičienė) bei Naisių vaikų šokių kolektyvas (vadovė Danutė Kazlauskienė).
Atvykęs Kalėdų senelis visus mažuosius bei jų tėvelius pakvietė į smagų šokio ratelį, o pelytė Zita žinodama, kai kurių tėvelių sunkesnę finansinę situaciją, įteikė knygutes tiems vaikučiams, kuriems tikrai jos reikalingos ir suteks didelį džiaugsmą.
„Knygų Kalėdų“ renginiuose dalyvavo Gilaičių bendruomenės pirmininkė Irena Šverienė, o Smilgiuose bendruomenės pirmininkė Sigutė Galinauskienė. Pastarosios džiaugėsi gausiai susirinkusiomis šeimomis, ir ypač mažaisiais bendruomenių nariais. Kalėdų senelis, pritardamas gražiai akcijai, taipogi vaikams įteikė saldžias dovanėles.
Pelytė Zita atsisveikindama su „Knygų Kalėdų“ dalyviais, nepamiršo pačių svarbiausių šios puikios akcijos žodžių: „Tikėkime, kad net ir pačiuose skurdžiausiuose namuose gali gyventi knyga, įkvepianti savo skaitytojus – vaikus, tėvus ar net visą šeimą – keisti savo gyvenimą taip, kaip jiems norisi“.

Rita Bielskienė,
Gilaičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Reginos Krikštanavičienės

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,888
MUZIKINĖ POPIETĖ „BALTAS ŽIEMOS ILGESYS” KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE
REIKŠMINGI 2017-ŲJŲ METŲ ŠIAULIŲ RAJONO ĮVYKIAI IR JUBILIEJAI

Nėra komentarų