Paskelbta  Gru 20, 2016

MUZIKINĖ POPIETĖ „BALTAS ŽIEMOS ILGESYS” KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE

Ir taip ramu širdyje daros,
Nors ir už lango taip niūru.
Adventas, Kūčios ir Kalėdos,
Mus pasitiks su Kristaus gimimu.
/Kęstutis Krencius/

2016 metų gruodžio 15 dieną Kairių bibliotekoje vyko muzikinė popietė ,,Baltas žiemos ilgesys‘‘. Renginys skirtas  akcijai  ,,Knygų Kalėdos”.
Popietę pradėjo Kairių kultūros namų moterų ansamblis vadovaujamas Gedimino Balčiūno. Skambėjo  dainos apie žiemos šventes.
Renginyje dalyvavo poetas iš Naujosios Akmenės Kęstutis Krencius. Poetas yra išleidęs tris savo poezijos knygas – ,,Ateik tu lietui lyjant“,  ,,Prisėsiu prie balto lapo…“  ,,Nežadinki tylos“. Taip pat muzikinį diską  ,,Ateik tu lietuj lyjant…‘‘. Kęstutis rašo eilėraščius, kuria jiems muziką ir atlieka visa tai atlieka mėgstamiausiu instrumentu – gitara.
,,Kęstutis Krencius neįsivaizduojamas be gitaros, tai jos skambesys šio autoriaus kūrybą sušildo ir suteikia naujus atspalvius. Iš bardo lūpų skambantis žodis virsta daina ir pripildo gaivaus lietaus į visų besiklausančių širdis. Gimtieji namai, šeima yra patys įtakingiausi kūrybinės ugnies įkvepėjai“ (Dalia Miliukaitė – Buragienė).
Širdingai dėkojame Kęstućiui  Krenciui už eiles, virtusias eilėmis, kurios savo švelniu lyriškumu pavergė visus renginio dalyvius. Taip pat nuoširdus ačiū už dovanotas knygas bibliotekai. Buvo nepakartojamos akimirkos. Linkime poetui – bardui kūrybinės sėkmės ir lauksime naujų susitikimų.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,684
KALĖDŲ MAGIJA KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE
„KNYGŲ KALĖDŲ“ RENGINIAI „KALĖDOS PRAŽYSTA GERUMU“ GILAIČIUOSE IR SMILGIUOSE

Nėra komentarų