Paskelbta  Bal 25, 2018

„EURODESK“ VEIKLOS PRISTATYTOS ATVIRAME ŠIAULIŲ RAJONO JAUNIMO CENTRE

2018 m. balandžio 24 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė ir Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė  Atvirame Šiaulių rajono jaunimo centre pristatė Eurodesk – Europos jaunimo informacijos tinklą, veikiantį 34 Europos šalyse ir teikiantį išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu.
Renginio metu aptartos mokymosi galimybės: studijos užsienyje, „Erasmus+“ programa, savanorystės galimybės, pasiūlymai kelionėms, laisvalaikiui, darbui ir stažuotės. Jaunimą sužavėjo filmukai, kuriuose įvairių projektų dalyviai dalijasi savo patirtimi ir mintimis apie savanorystę, keliones, studijas.
Susidomėjusių įvairiomis galimybėmis buvo tikrai nemažai, todėl tikimės, kad jaunimas aktyviai įsijungs į įvairias siūlomas veiklas. Svarbiausia išdrįsti ir dalyvauti, o puikios patirties pasisemti visada verta.
Eurodesk Lietuva regioniniai atstovai dalyvauja nacionaliniuose tinklo susitikimuose, tarptautiniuose mokymų kursuose ir renginiuose, įgyvendina bendrus projektus, skirtus skatinti jaunų žmonių pilietiškumą, sąmoningumą, motyvaciją įsitraukti į visuomenės gyvenimą ir pristatyti esamas galimybes jauniems žmonėms. Eurodesk atstovai padės priimti sprendimus atsižvelgiant į visas alternatyvas. Tad iškilus įvairiems klausimams, neaiškumams, pritrūkus informacijos apie Eurodesk veiklą visada galite kreiptis į atsakingas darbuotojas
(el. p. kursenubiblioteka@gmail.com, tel. (841) 58 13 60). Net jei neturėsime atsakymo į klausimą, būtinai nukreipsime tinkama linkme ir patarsime, kur galėtumėte ieškoti reikiamos informacijos.

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,106
POPIETĖ „BIBLIOTEKA – KAIPGI BE JOS“ IR JONO KIRILIAUSKO KNYGOS „VISI KELIAI VEDA Į KURŠĖNUS“ PRISTATYMAS VARPUTĖNŲ BIBLIOTEKOJE
KNYGOS DIENA SU DARŽELINUKŲ GRUPĖS ,,PELĖDŽIUKAI“ VAIKAIS GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų