Paskelbta  Bal 25, 2018

KNYGOS DIENA SU DARŽELINUKŲ GRUPĖS ,,PELĖDŽIUKAI“ VAIKAIS GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE

2018 m. balandžio 23-ąją, Pasaulinę knygos ir autorinių teisių dieną, į Gruzdžių Augustino Griciaus biblioteką skubėjo Gruzdžių lopšelio-darželio ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai ir vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė. Juos pasitiko neįprasti veikėjai – dvi sesutės ,,Nepasekta Pasaka“ (Jurgita Jasiškytė) ir ,,Pasekta Pasaka“ (Dalė Šliūpienė) bei pakvietė į šventiškai papuoštą biblioteką.
,,Nepasekta Pasaka“ – pikta ir negraži, nes vaikučiai, kai kurių knygelių neperskaito iki galo, neišklauso pasakų. O gražuolė ,,Pasekta Pasaka“ – linksma, graži, visada pasiruošusi vaikučiams pasekti pasakas. Ir šio renginio metu vaikai klausėsi Hanso Kristiano Anderseno ,,Atgijusių pasakų“, perukų ir įvairių skrybėlių pagalba kūrė knygų herojus, o vėliau tarp bibliotekos knygų ieškojo būtent tos knygutės, kurioje tas personažas ,,gyvena“, šoko, žaidė įvairius žaidimus, vaišinosi saldumynais.
Daug emocijų suteikė ir vaikiškų žurnaliukų peržiūra. Kai kurie vaikučiai prisipažino, kad dar nėra matę tokių įdomių ir spalvingų ,,knygelių“, džiaugėsi atradę matytą filmukų ar internetinių žaidimų personažą, žinomą dainininką ar aktorių.
Atsisveikindami vieningai nusprendėme, kad ,,penkiolika minučių pasakos“ per dieną – labai mažai.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,047
„EURODESK“ VEIKLOS PRISTATYTOS ATVIRAME ŠIAULIŲ RAJONO JAUNIMO CENTRE
AUKŠTELKĖS BIBLIOTEKOJE PAMINĖTA PASAULINĖ KNYGOS IR AUTORINIŲ TEISIŲ DIENA

Nėra komentarų