Paskelbta  Bal 25, 2018

POPIETĖ „BIBLIOTEKA – KAIPGI BE JOS“ IR JONO KIRILIAUSKO KNYGOS „VISI KELIAI VEDA Į KURŠĖNUS“ PRISTATYMAS VARPUTĖNŲ BIBLIOTEKOJE

iskirpta-300x155 2018 m. balandžio 23 d. 16 val. Varputėnų bibliotekos lankytojai rinkosi į popietę, skirtą Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei. Bibliotekininkė Vida Bernotienė kalbėjo apie bibliotekos veiklos kryptis, nuveiktus darbus, dėkojo aktyviausiems lankytojams. Balandžio 23-ąją prasideda Nacionalinė bibliotekų savaitė, kurios šūkis – „Kartu mes kuriame ateitį“. Diskutavome, kokios bibliotekos bus dar po kelerių metų, kokie skaitytojai ateis į bibliotekas, kokie iššūkiai laukia ateityje. Balandžio 23-oji – Pasaulinė knygos ir autorinių teisių diena, apie ją kalbėjo bibliotekos skaitytoja Stasė Dobrovolskytė.
Geriausius dalykus padarome patys, todėl šiemet Pasaulinę knygos ir autorinių teisių dieną paminėjome skaitydami naują Jono Kiriliausko knygą „Visi keliai veda į Kuršėnus“. Analizavome senąjį traktą į Kuršėnus, kuris vedė pro Varputėnus. Knygos autorius, pristatydamas savo knygą, pateikė įdomių faktų apie Varputėnų, Ketūnų dvarus, citavo istorinius šaltinius. Buvo išties įdomu klausyti. Renginio pabaigoje padėkota autoriui už informatyvų knygos pristatymą, o Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyriausiajai bibliotekininkei Vidai Ragauskienei už fotografijų parodą „Kuršėnai istorijos vingiuose“, kuri šiuo metu eksponuojama bibliotekoje.

Vida Bernotienė,
Varputėnų bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,177
SUSITIKIMAS SU KOLEKCININKE ALMA ŠULČIENE KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE
„EURODESK“ VEIKLOS PRISTATYTOS ATVIRAME ŠIAULIŲ RAJONO JAUNIMO CENTRE

Nėra komentarų