Paskelbta  Rgp 14, 2019

CHRISTINE MANGAN. NAKTIS VIRŠ TANŽERO

Naktis virš Tanžero / Christine Mangan. – [2019]. – 316, [1] p. UDK: 821.111(417)-31.

„Naktis virš Tanžero“ – trileris apie moteris, draugystę, paslaptis ir Maroką.

1956 m. Liusė Meison ir Alisa Šipli baigė Beningtono koledžą Vermonte. Nors ir buvo kilusios iš skirtingų šeimų – Alisa turtinga britė, o Liusė – neturtinga vermontietė, kuri mokytis galėjo tik dėka gaunamos stipendijos – studijų metais merginos buvo neišskiriamos. Jas vienijo tai, kad abi buvo netekusios tėvų.

Po studijų jų keliai išsiskyrė. Atsitiko taip, kad abi troško niekada viena kitos nebesutikti. Alisa išvyko atgal į Londoną, o Liusė su vienu vieninteliu lagaminu leidosi laimės ieškoti Manhetene.

Praėjo keletas metų. Vieną dieną Liusė pasirodo ant Alisos ir jos vyro namų Tanžere, Šiaurės Afrikoje slenksčio.

Kas tai – nuoširdus noras atnaujinti draugystę? O galbūt Liusė turi kitokių tikslų? Alisa leidžiasi įtraukiama į Liusės nuotykius, tačiau ilgainiui supranta, kad draugė kontroliuoja kiekvieną jos žingsnį. Netikėtai dingus jos vyrui, jauna moteris nebepasitiki niekuo – nei Liuse, nei savo sprendimu su vyru persikelti gyventi į Maroką, nei savo pačios mintimis.

Kiekviena iš moterų pasakoja skirtingas istorijas. Kiekviena iš jų turi savo ydų ir nuodėmių. „Naktis virš Tanžero“ – įtemptą tenisą primenantis trileris, kai kamuoliukas laksto iš vieno aikštelės pusės į kitą. Skirtinguose jo kraštuose – dvi moterys, skirtingai suvokiančios, kas įvyko, kai Liusė atvyko į Maroką.

„Naktis virš Tanžero“ – Maroko karščiu alsuojantis romanas apie moterų draugystę, netektis ir išdavystes. Christine Mangan romane atgimsta ypatinga Alfredo Hitchcocko filmus primenanti šeštojo dešimtmečio atmosfera.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/naktis-virs-tanzero.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 641
NICKY PELLEGRINO. METAI VENECIJOJE
SALLY THORNE. NEKENČIU TAVĘS!

Nėra komentarų