Paskelbta  Rgp 14, 2019

NICKY PELLEGRINO. METAI VENECIJOJE

Metai Venecijoje / Nicky Pellegrino. – 2019. – 319, [1] p. UDK: 821.111-31.

„Metai Venecijoje“ – įstabus romanas apie metus, praleistus Italijoje, ir tikrosios meilės paieškas.

Kat visada buvo nuotykių ieškotoja. Būdama apie maistą rašančia žurnaliste ji išnaršė visą pasaulį, ieškojo neatrastų skonių ir patirčių, tačiau leistis į svarbiausią kelionę – pažinti save – ji ryžosi tik dabar. Penkiasdešimties sulaukusi iki šiol neturėjusi ilgalaikių ir rimtų santykių moteris… įsimyli italą ir persikrausto į Veneciją. Tai turėtų būti didžiausias iki šiol patirtas jos nuotykis. Venecijoje ji padeda Masimo prižiūrėti svečių namų verslą ir tvarkyti nediduką Gondolos viešbutį. Kad laikas nebėgtų veltui, Kat su leidykla sutaria savo pirmuosius metus aprašyti knygoje – nuo asmeninių santykių iki paragautų patiekalų, nuo sutiktų žmonių iki surinktų receptų.

Kat nuotykiai spalvingoje ir veržlioje Italijoje nepaliks abejingų. Visas pasakojimas primena lengvą chaosą. Buvusi Masimo žmona nevengs kaišioti nosies į Kat ir Masimo santykius, su mylimuoju moteris praleis ne tiek daug laiko, kiek svajojo, nes šis nuolat prapuolęs savo viešbučio reikaluose. Netoliese vis suksis charizmatiškasis Koko, vyresnis Masimo bičiulis ir žmonių energiją spalvomis matanti tapytoja našlė Ruta. Iš kažkur dar išdygs Dantė, su kuriuo Kat seksis bendrauti kur kas lengviau nei su Masimo. Kuo baigsis moters nuotykiai Italijoje – nuoširdžia ir amžina meile ar grįžimu prie senųjų įpročių?

„Metai Venecijoje“ – lengvas lyg švelnus itališkas vėjelis ir painus lyg siauriausios šalies miestų gatvelės. Sekite Kat pėdsakais ir pajuskite Venecijos alsavimą! O kai išalksite, romano puslapiai pasiūlys ne vieną gardų receptą…

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/metai-gondolos-viesbutyje.html

 

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 606
HANNAH ROTHSCHILD. MEILĖS NEĮMANOMYBĖ
CHRISTINE MANGAN. NAKTIS VIRŠ TANŽERO

Nėra komentarų