Paskelbta  Rgp 14, 2019

SALLY THORNE. NEKENČIU TAVĘS!

Nekenčiu tavęs! / Sally Thorne. – 2019. – 409, [3] p. UDK: 821.111(94)-31.

„Nekenčiu tavęs!“ – romantiška ir linksma istorija apie tai, kad meilę nuo neapykantos skiria vienas žingsnis.

Ką daryti, jei visą dieną praleidžiate prabangiame biure su žmogumi, kuriam iš visos širdies nekenčiate. Jei net jūsų kompiuterio slaptažodis yra „Mirk, Džošua, mirk“?

Tai nėra paprastas „nepatinka“ – Liusi ir Džošua nuoširdžiai nekenčia vienas kito. Jie abu – didelės leidybos kompanijos vadovų asistentai. Liusi miela, žavinga ir geraširdė, ji didžiuojasi, kad visi darbuotojai ją mėgsta. Išskyrus jį… Jis, Džošua – gražus, protingas, tačiau elgiasi kaip susikaustęs nuoboda, be to visi jo privengia. Dirbdami viename kabinete jie tyliai vienas kito nekenčia. Ir niekada nepraleidžia progos apsižodžiuoti.

Liusi nesupranta, kaip Džošua gali būti toks prie menkiausių smulkmenų besikabinėjantis nelaimėlis. O Džošua erzina pernelyg ryškūs Liusi drabužiai, jos nepastovumas ir noras visur matyti tik gerus dalykus.

Tačiau kartą jiems kartu besileidžiant liftu viskas baigiasi netikėtu bučiniu… Liusi ima žiūrėti į bendradarbį nauju žvilgsniu. Ji į darbą pradeda rengtis kaip į pasimatymą. O gal Džošua visai nejaučia jai neapykantos? Gal tai tik žaidimas? Kaip ir nebyli kova dėl paaukštinimo?

Debiutinį Sally Thorne romaną „Nekenčiu tavęs“ gyrė „New York Times“ bestselerių autoriai ir romantinių knygų kūrėjai, o pati knyga tapo „USA Today“ bestseleriu. 2019 m. gegužę pranešta, kad pagal Sally Thorne knygą bus kuriamas filmas, kuriame vaidins Lucy Hale ir Robbie Amell. Jį režisuoti patikėta David Mirkin, anksčiau kūrusiam „Simpsonų filmą“.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/nekenciu-taves.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 724
CHRISTINE MANGAN. NAKTIS VIRŠ TANŽERO
ROY JACOBSEN. NEREGIMIEJI

Nėra komentarų