Paskelbta  Rgp 19, 2019

ALEX MICHAELIDES. TYLIOJI PACIENTĖ

Tylioji pacientė / Alex Michaelides. – 2019. – 333, [2] p. UDK: 821.111-312.4.

Šūviai į mylimojo veidą, o po jų – spengianti tyla, kurią nutraukti ryžtasi teismo psichoterapeutas Teo Faberis. Debiutinis Alekso Michaelideso romanas „Tylioji pacientė“ – įtemptas, kinematografiškas, dinamiškas psichologinis trileris.

Žymios tapytojos Alicijos Berenson gyvenimas atrodo tobulas – laimingai ištekėjusi už populiaraus fotografo, gražiai įrengtas namas stovi vienoje vaizdingiausių ir brangiausių Londono vietų…

Tačiau tą lemtingą vakarą jos vyrui Gabrieliui grįžus iš mados fotosesijos, Alicija paleidžia į sutuoktinį šūvių seriją… ir atsitveria nuo pasaulio tylos siena. Vienintelis jos skausmo liudytojas – po žmogžudystės nutapytas autoportretas.

Tyla ir nenoras bendradarbiauti su policija kursto visuomenės smalsumą. Alicijos paveikslai tampa neįkainojami, net jei didelė visuomenės dalis pasmerkia menininkę kaip vyro žudikę. Kad nurimtų šurmulys, moteris išgabenama į atokią psichiatrijos kliniką.

Po šešių metų visi šią istoriją pamiršta. Ji domina tik vieną žmogų – teismo psichoterapeutą Teo Faberį. Jis ryžtasi bet kokia kaina prakalbinti Aliciją, net jei tai reikštų pavojų jo paties karjerai ir gyvenimui. Jis žengia į paslapčių kupiną labirintą, iš kurio išsivaduoti bus tikrai sunku.

Parengti pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/tylioji-paciente.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 650
STUART MACBRIDE. ŠALTAS GRANITAS
ELIN HILDERBRAND. TOBULA PORA

Nėra komentarų