Paskelbta  Rgp 19, 2019

STUART MACBRIDE. ŠALTAS GRANITAS

Šaltas granitas / Stuart MacBride. – 2019. – 413, [1] p. –  (Detektyvų serija) UDK: 821.111-312.4.

„Šaltas granitas“ – pirmoji knygų serijos apie detektyvą Loganą Makrėjų dalis. Šis škotų rašytojo Stuart MacBride debiutas pelnė ne vieną apdovanojimą, o knygų serija sulaukė didžiulio skaitytojų susidomėjimo.

Artėja Kalėdos, ir Aberdyne, Škotijoje, darosi šalta, šlapia ir niūru. Tačiau oras bus mažiausia problema, su kuria teks susidurti po ilgo gydymosi į darbą sugrįžusiam detektyvui Loganui Makrėjui.

Prieš daugiau nei devynis mėnesius detektyvas Loganas Makrėjus buvo sunkiai sužeistas. Jį sužalojo įtariamasis žmogžudyste. Po ilgo gydymosi ir reabilitacijos jis grįžta į darbą. Tačiau jau pirmoji diena darbe yra gerokai per ilga ir nežada nieko gera.

Ant upės kranto randamas daugiau nei prieš tris mėnesius dingusio trimečio berniuko kūnas. Net labiausiai patyrusiems pareigūnams radinys kelia siaubą. Be to, panašu, kad visos detalės iš nusikaltimo vietos ir medicininė ekspertizė rodo, jog tai buvo ritualinė žmogžudystė, kurią greičiausiai įvykdė serijinis žudikas. Baisiausi pareigūnų įtarimai pasitvirtina, kai nepraėjus nė dvidešimt keturioms valandoms dingsta dar vienas vaikas.

Negana to, pareigūnams tiriant šią siaubingą bylą, pamažu aiškėja, jog tarp jų yra kurmis – žmogus, nutekinantis naujausias bylos detales žurnalistams, kurie jas netrunka pranešti skambiomis antraštėmis. Loganas privalo surasti ir žudiką, ir kurmį.

Kūnai ima kauptis kone tokiu pat greičiu kaip sniegas Aberdyno gatvėse. Loganas supranta, kad laikas nenumaldomai senka. Dingsta dar daugiau vaikų, ir detektyvas jaučia, kad ir pats yra įtrauktas į aukų sąrašą…

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/saltas-granitas.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 646
EDUKACINĖ POPIETĖ „VAISTAŽOLIŲ NAUDA“ ŽADŽIŪNUOSE
ALEX MICHAELIDES. TYLIOJI PACIENTĖ

Nėra komentarų