Paskelbta  Rgp 19, 2019

ELIN HILDERBRAND. TOBULA PORA

Tobula pora / Elin Hilderbrand. – 2019. – 511, [1] p. UDK: 821.111(73)-31.

„The New York Times“ bestseleris „Tobula pora“ kviečia pasinerti į aukštuomenės kurorto gyvenimą, kuriame netrūksta prabangos, nerūpestingai lekiančio laiko, vestuvių ir… žmogžudysčių.

Nantakete viskas yra tobula – namai, vakarai prie baseino, saulėlydžiai, vaikai, sutuoktiniai.. Šiame aukštuomenės kurorte visi pažįsta vieni kitus, o bet kokie neaiškumai užglaistomi dar iki jiems pasigirstant. Vasara Nantakete – vestuvių metas, kai išvysti nuotaką taip pat įprasta, kaip saulei nusileisti į vandenyną.

Selestės Otis ir Bendžio Vinberio vestuvės taip pat turi būti tobulos – juk joms turtingi jaunikio tėvai skyrė pasakišką sumą. Visi nekantriai laukia nepamirštamos dienos ir narsto kiekvieną būsimos šventės ir jaunavedžių gyvenimo smulkmeną. Otis ir Vinberio vestuvės net Nantakete yra išskirtinis įvykis.

Jos išties išskirtinės ir nepamirštamos – tačiau ne dėl priežasčių, kurių norėtų jaunavedžiai ir jų šeimos. Žmonės aikčioja ne dėl įspūdingos vestuvių suknelės ar ištaigingos ceremonijos: vestuvių rytą randamas vyriausiosios pamergės, geriausios nuotakos draugės Merit kūnas.

Visi ceremonijos svečiai iš abiejų šeimų nariai išsyk tampa įtariamaisiais. Su kiekvienu jų atskirai kalbasi policijos valdybos viršininkas Edas – jis apklausia nuotaką, jaunikį, jo motiną, pamerges ir net… savo dukterį. Paaiškėja, kad už idealaus vestuvių fasado slypi nemažai paslapčių.

Tai daugiasluoksnis romanas, kuriame vaizduojami netobuli, bet kartais labai simpatiški veikėjai – autorė subtiliai atskleidžia kiekvieno iš jų charakterį, nuošalėje nelieka net ir antraeiliai personažai. Šmaikštus humoras, nuosaiki socialinė kritika, išskirtiniai veikėjai, įtempta istorija ir jos kulminacija – „Tobula pora“ puikus skaitinys savaitgaliui ar atostogoms.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/tobula-pora.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 597
ALEX MICHAELIDES. TYLIOJI PACIENTĖ
RUGSĖJO 5 IR 6 DIENOMIS KVIEČIAME Į SUSITIKIMUS SU IRENA BUIVYDAITE ŠIAULIŲ RAJONE

Nėra komentarų