Paskelbta  Rgp 19, 2019

ZARA STONELEY. VESTUVIŲ SVEČIAS

Vestuvių svečias / Zara Stoneley. – 2019. – 479, [1] p. UDK: 821.111-31.

Zara Stoneley parašė romantinę komediją, kuri įtraukia ir žavi natūralumu, tikroviškumu ir pritrenkiančiu humoru. „Vestuvių svečias“ pasakoja apie tai, kaip paprastas nekaltas melas gali pakeisti net keletą gyvenimų.

Kai Samanta Dženkins pakviečiama į geriausios draugės vestuves vyriausiąja pamerge, džiaugsmui nėra ribų. Samantai tai svajonės išsipildymas ir nuostabus draugystės įprasminimas. Tačiau ne viskas taip paprasta. Pasirodo, vyriausiuoju pabroliu pakviestas buvęs Samantos vaikinas, kuris jau turi naują draugę. Ir tarsi viso to dar būtų maža, jo naujoji draugė laukiasi!

Žinoma, Samanta visiems sakė, kad ji taip pat turi naują vaikiną, tačiau tai… netiesa. Nelieka nieko kita, tik gelbėtis iš šios keblios situacijos vieninteliu įmanomu būdu – pasisamdyti profesionalų aktorių.

Samantos vaikino darbą atlikti teks gražuoliui aktoriui Džeikui Porteriui. Savo vaidmenį jis atlieka tiesiog tobulai ir niekas net neabejoja, kad Džeikas iki ausų įsimylėjęs Samantą. Problema iškyla tik tuomet, kai Samanta staiga suvokia, kad ji nėra tikra, jog Džeikas vaidina…

Su kiekvienu knygos „Vestuvių svečias“ puslapiu vestuvių savaitė Škotijoje tampa vis įdomesnė.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/vestuviu-svecias.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 668
GEORGE R. R. MARTIN VARNŲ PUOTA
JOSIE SILVER. VIENĄ GRUODŽIO DIENĄ

Nėra komentarų