Paskelbta  Rgp 19, 2019

JOSIE SILVER. VIENĄ GRUODŽIO DIENĄ

Vieną gruodžio dieną / Josie Silver. – [2019]. – 397, [2] p. UDK: 821.111-31.

Du žmonės (o gal trys?), dešimt galimybių (o gal begalė?), viena išties neeilinė ir nepamirštama meilės istorija. Ką daryti, jei tas, kurį įsimyli iš pirmo žvilgsnio, pasirodo esąs tavo draugės vaikinas? Atsakymo ieškoti leiskitės su debiutuojančia britų rašytoja Josie Silver ir jos romanu „Vieną gruodžio dieną“.

Lori žino, kad tikra meilė iš pirmo žvilgsnio – kino siužeto kūrėjų pramanas. Iki tos lemtingos dienos, kai važiuodama autobusu pagauna žavingo nepažįstamojo žvilgsnį. „Taip, tai jis, tas tikrasis“, – pamano ji ir… autobusas nuvažiuoja tolyn, o nepažįstamasis dingsta Londono miglose.

Visus metus aštrus Lori žvilgsnis ieško pono X Londono kavinėse, autobusų stotelėse, parduotuvėse, parkuose… Deja, bergždžiai. Tačiau likimas mėgsta pokštus. Jiems lemta susitikti dar kartą. Tik aplinkybes Lori įsivaizdavo visiškai kitaip. Kalėdų vakarėlyje geriausia draugė Sara supažindina Lori su savo būsimu vyru… Tikriausiai nereikia nė sakyti, kur Lori jį matė anksčiau!

Ateinantys dešimt metų trijulės gyvenime – tikra karuselė. Čia netrūks praleistų progų ir neišnaudotų galimybių, kintančių nuotaikų ir tikros bičiulystės. „Vieną gruodžio dieną“ primins, kad kelias į laimę kupinas likimo pokštų.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/viena-gruodzio-diena.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 577
ZARA STONELEY. VESTUVIŲ SVEČIAS
INGAR JOHNSRUD. VIENOS BROLIJA

Nėra komentarų