Paskelbta  Lap 25, 2019

ŽADŽIŪNŲ NEĮGALIEJI APŽVELGĖ METUS

Ir vėl prabėgo dar vieneri Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Žadžiūnų padalinio veiklos metai. 2019 m. lapkričio 23 dieną į Žadžiūnų bendruomenės namus rinkosi Šiaulių rajono Žadžiūnų neįgaliųjų padalinio nariai. Susirinkusieji galėjo pasidžiaugti renovuotomis patalpomis, apžiūrėti narių parodą.
Susirinkimas prasidėjo tylos minute pagerbiant anapilin iškeliavusius narius. Susirinkime dalyvavo 23 nariai. Neįgaliųjų padalinio vadovė Ona Niekienė perskaitė metinę ataskaitą, pasidalino mintimis apie nuveiktus darbus, naujų patalpų įrengimo sunkumus, apie ateities planus 2020 metams. Akcentuotas naujų veiklos krypčių vystymas ir tęstinės dabar vykdomos padalinio veiklos.
Pasveikinti ir atminimo dovanėlėmis pagerbti jubiliatai: Eugenija Grigaliūnienė, Jonas Mejeris, Jonas Jonutis, Ona Niekienė, Virga Rusienė, Angelė Černauskienė, Genius Michailovas.
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė Ona Skirmantienė dėkojo Žadžiūnų padalinio vadovei Onai Niekienei ir visiems susirinkusiems už gražų bendradarbiavimą, kuris tęsiasi jau 18 metų. Neįgaliųjų padalinio nariai, vadovaujami Onos Niekienės, aktyviai dalyvauja bibliotekos organizuojamuose renginiuose,  mokėsi ne tik skaitmeninio raštingumo pagrindų, bet ir gilino žinias bei įgūdžius projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymuose, jie buvo pirmieji pagalbininkai persikraustant bibliotekai į renovuotas patalpas.
Padėkos įteiktos: Broniui Laikūnui už aktyvų knygų skaitymą ir dalyvavimą „Skaitymo iššūkyje‘‘ ir per metus perskaičiusiam 110 knygų, padalinio vadovei Onai Niekienei, nariams – Janinai Piščikienei ir Jonui Šimaičiui.
Kas nedrįso išsakyti savo minčių susirinkimo metu, tai galėjo padaryti prie arbatos puodelio – vyko šiltos diskusijos ir pokalbiai.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 596
LITERATŪRINIS MUZIKINIS VAKARAS ,,ŠIRDIS MANA – AUDRŲ DAINA“ KUŽIUOSE
ADVENTO KALENDORIAUS GAMYBA KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų