Paskelbta  Geg 17, 2016

VIKTORINA „PAŽINK EUROPĄ“

Gegužės 11 d. Šiupylių bibliotekoje  organizuotoje  viktorinoje „Pažink Europą“, kuri buvo skirta Europos dienai paminėti,  dalyvavo mokinukai nuo 5 iki 10 klasės. Prieš viktoriną dalyviai buvo trumpai  supažindinti su  Europos  istorija. Vyresnioji bibliotekininkė Salvinija Šeškauskienė priminė dalyviams Europos Sąjungos susikūrimo istoriją, paaiškino, kodėl yra švenčiama Europos diena, kiek šalių yra šios sąjungos narės.
Viktorinos metu kiekvienas dalyvis gavo po 20 klausimų su galimais atsakymais. Reikėjo surasti teisingą atsakymą. Buvo tokių klausimų, kurie labai sudomino dalyvius. Ne daug kas žinojo, koks aukščiausias Europos kalnas, didžiausias Europos ežeras ir gėlavandenis ežeras, ilgiausia Europos upė, aukščiausias tiltas, kada išrasta kalba, kokius miestus jungia Eurotunelis, kur randasi Koliziejus?
Viktorinos pabaigoje paaiškėjo, kad daugiausiai teisingų atsakymų žinojo Gabrielė Balčiūnaitė ir vienu tašku mažiau surinkusi Ineta Kapilovaitė.  Visiems viktorinos dalyviams buvo padovanotos atminimo dovanėlės.
Vėliau jaunimas išbandė jėgas internetiniame tinklalapyje – žaidė pažintinius žaidimus apie Europą >> http://europa.eu/kids-corner/explore_lt.html
Smagu, kad drauge paminėjome Europos dieną ir dalyviai liko patenkinti, sužinoję daugiau apie Europos Sąjungą, pabendravo tarpusavyje, parodė savo sumanumą ir sugebėjimus.

Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių  bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,998
ĮDOMIAU UŽ KNYGĄ TIK KNYGA
METODINIS SEMINARAS „NEDINGĘ KURŠĖNAI“

Nėra komentarų