Paskelbta  Rgp 16, 2016

VASAROS SKAITYMAI MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE

Kiekvieną liepos mėnesio trečiadienį Meškuičių miestelio vaikai rinkdavosi į  biblioteką, kurioje vykdavo garsinių skaitymų valandėlės. Bibliotekininkė Vilma susirinkusiesiems skaitė įvairias istorijas iš knygų.
Mažiesiems bibliotekos skaitytojams nepamirštamą įspūdį paliko ,,Vaikučių kalendorius. Vasara“, kuriame gausu patarimų vaikams, patarlių, priežodžių, mįslių, pasakų, padavimų ir istorinių aprašymų. Perskaitytos nuotaikingos ištraukos iš  D. Walliams  knygos ,,Močiutė plėšikė“ bei V. Račicko ,,Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais“. Humoras ir neįtikėtinos situacijos, kurios aprašytos minėtose knygose, linksmai nuteikė bibliotekos lankytojus. Nuostabių pamokančių H. K. Anderseno pasakų mielai klausėsi ir vyresni, ir jaunesni bibliotekos lankytojai.
Bibliotekininkė vaikams priminė, jog 2016-ieji yra Bibliotekų metai, tai netrūko istorijų ir faktų  apie įdomiausias pasaulio bei Lietuvos bibliotekas. Po skaitymų mažieji klausytojai lavindavo pirštukus lankstydami iš popieriaus. Vaikai išmoko lankstyti krepšelį, dovanų maišelį. Taip pat išbandė piešimą specialiais dažais ant rankų, žaidė stalo žaidimus.
Vasaros  laikas, praleistas bibliotekoje, padėjo ugdyti vaikams poreikį skaityti, gebėjimą mąstyti, skatino žingeidumą. Skatino gražų tarpusavio bendravimą, diskusijas, o taip  padėjo atrasti skaitymo malonumą ir džiaugsmą.

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,729
„VALANDA SU KRAŠTIEČIU POETU VACIU REIMERIU” KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE
PARODA „MARGAS MOLINUKAS“ KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

Nėra komentarų