Paskelbta  Rgp 11, 2016

„VALANDA SU KRAŠTIEČIU POETU VACIU REIMERIU” KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

(Popietė vaikams)

Rugpjūčio 10 dieną į Kuršėnų miesto Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyrių sugužėjo aktyviausi vaikų klubo lankytojai ir vaikų dienos centro „ETERNA VITA“ kolektyvas (vadovės Asta Bugienė ir Violeta Bernotaitė).

Gausus knygų mylėtojų būrys norėjo paminėti kraštiečio poeto Vacio Reimerio 95-ąsias gimimo metines. Bibliotekininkės vaikams pristatė poeto gyvenimą ir veiklą, originaliai paruošė jo spaudinių parodą. Vyresnieji entuziastingai dalyvavo skaitovų konkurse, citavo Vacio Reimerio eiles. Edukacinio užsiėmimo metu visi pasiėmė popieriaus lapus, spalvotus pieštukus ir noriai ėmėsi iliustruoti poeto eilėraščius. Po užsiėmimo vaikai taip pat suprato ir džiaugėsi, kad galima būti puikiais draugais su knyga – daug sužinoti ir praleisti laiką ne tik skaitant, bet ir iliustruojant tai, ką perskaitei.

Visi popietės dalyviai buvo apdovanoti. Linksmai nusiteikę, linkėdami vieni kitiems gražios atostogų pabaigos, pažadėjome susitikti kitą kartą ir nuveikti ateityje dar daugiau įdomių veiklų bibliotekoje.

Janina Spulginienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja
Nuotraukos vyresniosios bibliotekininkės Karolinos Jasiukevičiūtės

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 2,313
Bibliotekų metai Šiaulių rajone
VASAROS SKAITYMAI MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų