Paskelbta  Vas 12, 2018

UŽGAVĖNĖS ŽADŽIŪNUOSE

Užgavėnės – žiemos pabaigos šventė. Tai didelė džiaugsmo, juoko, linksmumo, įvairiais papročiais, apeigomis, burtais apipinta diena.
2018 m. vasario 11 d. didelė šventė šiemet suorganizuota Žadžiūnų bendruomenės kiemelyje. Šventės organizatorė Žadžiūnų bendruomenės pirmininkė Malvina Stravinskienė, pasveikino su švente, padėkojo taip gausiai susirinkusiems ir visiems kurie prisidėjo prie šventės organizavimo. Atvykę vaikai, suaugusieji, su kaukėmis ir be jų, galėjo pasilinksminti, pasivaišinti, išvaryti žiemą. Susirinkusiems nebuvo kada liūdėti, nes bendruomenės pirmininkė Malvina Stravinskienė buvo paruošusi visą rinkinį įvairių užduočių. Suaugusieji turėjo progos rungtyniauti rąsto pjovimo dvirankiu pjūklu, virves traukime, rankų laužimo, blynų valgymo rungtyje. Kaip ir dera, renginio metu į kovą kilo Lašininis ir Kanapinis, supleškėjo Morė, skambant muzikai visi rateliu šoko apie laužą. Šeimininkės Gėnė Mejerienė, Janina Povilaitienė, Danutė Pilitauskienė vaišino visus karštais blynais ir arbata.
Šventės pabaigoje prizais apdovanoti patys aktyviausi ir gražiausios Užgavėnių kaukės.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,508
BIBLIOTEKOS VAIKŲ KLUBAS „SMALSUČIAI“ RUOŠIASI LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIUI
LOPŠELIO-DARŽELIO „NYKŠTUKAS“ PARODOS BEI EILĖRAŠČIŲ PRISTATYMAS KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

1 Comment