Paskelbta  Vas 12, 2018

BIBLIOTEKOS VAIKŲ KLUBAS „SMALSUČIAI“ RUOŠIASI LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIUI

Liet 100 ryskŠimtas metų – daug tai ar mažai
Kiekvienas Lietuvą mes mylime labai.
Tėvynė man – tikrai brangi
Trispalvę aš laikysiu su džiaugsmu širdy.

2018 metų vasario 9 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vaikų klubas „Smalsučiai“ pradėjo susitikimą vėl nuo savo kūrybos eilėraščio, skirto Lietuvai. Ne bet kokiai. Kaip vaikai pasakė – ne jaunai, bet ir ne labai senai Lietuvai, kuriai jau visai tuoj – šimtas metų.
Šį užsiėmimą bibliotekininkė norėjo skirti vien tik Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Tad, nieko nelaukdamos, kibome prie darbų. Su šiltos arbatos puodeliais rankose pradėjome karpyti iš spalvoto popieriaus balandžius. Šie paukščiai dėl to, kad Lietuva pagaliau yra tokia pat laisva kaip ir skraidantys balandžiai aukštai danguje. Bibliotekos langus, žinoma, papuošė geltonos, žalios ir raudonos spalvos balandžiai, kylantys į viršų ir simbolizuojantys drąsą, ryžtą bei nepalaužiamą laisvės troškimą. Taip pat bevartydamos bibliotekoje esančius žurnaliukus viename jų radome dar vieną šiltą idėją, tinkančią mūsų minimai progai. Ant spalvoto popieriaus lapo apvedus ranką ir ją iškirpus ant pirštų vaikai priklijavo raudonas širdis, kurios tiesiai iš jų širdelių skleidė meilę Lietuvai.
Pasidaliję prisiminimais, kaip vaikai kasmet mini vasario 16-ąją, susitarėme kitąkart susitikus būtinai pasipasakoti, kaip ypatingai Lietuvos 100-metį vaikai su savo tėveliais minėjo šiais metais. Linkime visiems susimąstyti apie laisvos gimtos valstybės prasmę ir svarbą savo gyvenime – kas kiekvienam iš mūsų yra Lietuva. Laisva Lietuva.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,358
PETRAS KLIMAS: VISADA IEŠKOJAU LIETUVOS : VASARIO 16-OSIOS AKTO SIGNATARAS, DIPLOMATAS, HITLERIO IR STALINO KALINYS
UŽGAVĖNĖS ŽADŽIŪNUOSE

1 Comment