Paskelbta  Rgs 04, 2017

SKAITYMO KONKURSAS ,,VASARA SU KNYGA“ GRUZDŽIŲ A. GRICIAUS BIBLIOTEKOJE

Jau tradicija tapo Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje aktyviai dalyvauti skaitymo konkurse ,,VASARA SU KNYGA“. Kiekvienais metais, vasaros pradžioje, yra skelbiamas konkursas: jaunieji skaitytojai per atostogas draugauja su knygelėmis, lankosi bibliotekoje, o daugiausiai perskaičiusiu laukia saldžios dovanos. Rugsėjo 1-osios šventėje įteikiamas didelis saldainis pilnas siurprizų. Šiais metais nugalėtojais tapo Eimantas Serba ir Karina Turauskaitė.

Augustino Griciaus bibliotekos skaitytojai dalyvavo konkurse ,,Skaitymo iššūkis 2017“. Ir suaugę, ir mažieji pagal pateiktas užduotis rinkosi ir skaitė knygas, jas registravo lankstinuke ir vėl skubėjo į biblioteką – pasiimti kitą knygą. Rugsėjo 1-osios šventėje taip pat buvo apdovanoti pirmieji įveikę ,,Skaitymo iššūkį“ – Deividas Šimalis, Arminas Belskis ir Ugnė Jasiškytė. Jiems įteikti ,,Vasaros skaitymo iššūkio“ diplomai ir dovanos. Iš suaugusių skaitytojų greičiausiai su skaitymo užduotimis susidorojo Lina Neverdauskienė.

Perskaitytų knygų bokštą statėme visą vasarą, gal todėl  jis gavosi toks gražus ir spalvotas. Visi kartu skaičiavome lapelius, kuriuose surašytos perskaitytos knygos. 380 – kiek daug, bet bibliotekoje liko dar ir daugiau neskaitytų ir labai įdomių knygų.

,,Vasara baigėsi, bet draugystė su knygomis – niekada“ – taip nutarė mažieji, o jiems pritarė didieji Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos skaitytojai.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,436
VASARA GRUZDŽIŲ AUGUSTINO GRICIAUS BIBLIOTEKOJE
RUGSĖJO PIRMOJI – ŠAKYNOS BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų