Paskelbta  Gru 02, 2016

RINGUVĖNŲ BIBLIOTEKOJE KALBĖTA APIE SVEIKATĄ

Prasidėjus tokiems permainingiems orams, labai greitai galima pasigauti susirgti, todėl lapkričio 29 dieną Ringuvėnų bibliotekoje rinkosi moterys, besidominčios, kaip natūraliais būdais išsaugoti sveikatą, gerą savijautą bei grožį. Paskaitą „Alavijo nauda sveikatai ir grožiui“ pravedė Gitana Tugaudienė, kuri apžvelgė sveikos gyvensenos pagrindus, sveikatos problemų sprendimą įgyvendinant veiksmingą prevenciją, šalinant prastą sveikatą lemiančius veiksnius, nuo kurių priklauso sergamumas ir kt. klausimus. Paskaitos metu paskaitos dalyvės uždavinėjo klausimus, diskutavo, o taip pat gavo ir naudingų patarimų.
Išlydėjus viešnią, vyresnioji bibliotekininkė Janina moterims pristatė prancūzų rašytojos Valérie Zenatti knygą „Seseriškos sielos“. Tai romanas apie moters pabėgimą, nors ir trumpalaikį, apie moterišką draugystę, meilę, žmogaus gyvenimo trapumą ir mokėjimą džiaugtis kiekviena bėgančio laiko akimirka. „Seseriškos sielos“ – tai pasakojimas apie dvidešimt keturias jaunos moters gyvenimo valandas.
Bibliotekos skaitytojos džiaugėsi įvairiapusišku renginiu. Visos bendrai pritarė, kad reikia rūpintis savo sveikata – tiek fizine, tiek psichologine. Gitanos Tugaudienės patarimai padės nesusirgti, o bibliotekininkės Janinos pasiūlytos knygos skaitymas padės pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių ir bent jau trumpam mintimis pakeliauti knygos herojų keliais, kurie nuves į romantiškąjį Paryžių.

Janina Butnorienė,
Ringuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,795
MAGIŠKASIS ORIGAMI KAIRIŲ BIBLIOTEKOJE
„RODOM” KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS MEŠKUIČIUOSE – GAUSYBĖ GERŲ EMOCIJŲ

Nėra komentarų