Paskelbta  Kov 03, 2017

PARODA „IŠMINTINGOSIOS PELĖDOS PATARIMAI“ KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje pirmoji pavasario diena, kovo 1-oji, prasidėjo linksmai ir turiningai. Nors rytas nebuvo saulėtas ir giedras, vis tiek sulaukėme gausaus pačių mažiausių bibliotekos draugų būrio.
Kadangi bendradarbiauti ir draugauti biblioteka stengiasi ir nori su visais, maloniai priėmėme Daugėlių lopšelio-darželio kvietimą surengti bibliotekoje parodą „Išmintingosios pelėdos patarimai“. Tai respublikinis projektas, kurio tikslas – ugdyti vaikų visuminę sveikos gyvensenos sampratą, skatinti rinktis sveiką gyvenimo būdą. Viso projekto pagrindinis akcentas ir galutinis rezultatas – pačių vaikų, padedamų jų tėvelių ir ugdytojų, sukurtos kūrybinės knygutės. Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis knygučių gavo iš visos Lietuvos! Akys raibo nuo spalvų įvairovės ir išskirtinio apipavidalinimo. Knygelės buvo įstabiai gražios. O nuostabiausia tai, kad jos kurtos mažų vaikučių rankelių, bet su didele meile.
Darželio ugdytojos Kristina Aginskienė ir Rita Tilenienė surengė labai šaunų knygelių pristatymą. Vaikai ir šoko, ir dainavo, ir eilėraščius skaitė. Kadangi kaip ir visur, taip ir pas mus bibliotekoje galioja taisyklė, kuo daugiau, tuo smagiau, į svečius pakvietėme Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ „Drugelių“ grupės ugdytinius ir jų auklėtojas padėti atidaryti parodą ir su visais ne tik pasigrožėti knygelėmis, bet ir jas paskaityti, išsirinkti labiausiai patikusią. Atsidėkodami už pakvietimą „drugeliai“ padainavo bei padeklamavo eilėraštukus.
Dėkojame Daugėlių lopšeliui-darželiui už parodą, kuri šiuo metu puošia biblioteką bei tėveliams, atlydėjusiems savo atžalas praleisti laiką kartu. Taip pat Kuršėnų lopšeliui-darželiui „Nykštukas“ ir visam „Drugelių“ grupės kolektyvui. Smagiai pasišokę, pabendravę ir pasijuokę išlydėjome visus svečius tikėdamiesi susitikti dar ne kartą.
Paroda veiks visą kovo mėnesį, tad visus susidomėjusius kviečiame apsilankyti.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,668
UŽGAVĖNĖS KURTUVĖNŲ MOKYKLOJE-DAUGIAFUNKCIAME CENTRE
KONKURSAS „MOTERIS SAULĖ 2016“

Nėra komentarų