Paskelbta  Kov 06, 2017

KONKURSAS „MOTERIS SAULĖ 2016“

„Šiaulių televizija“ jau devintą kartą rinko ,,Moterį Saulę“.  Iškilmingas ,,Moteris Saulė 2016“ renginys vyko kovo 3 dieną  koncertų salėje ,,Saulė“. Visoms pretendentėms ir žiūrovams šventinę nuotaiką dovanojo operos solistai Vaida Genytė ir Tomas Pavilionis taip pat valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Trimitas“.  Renginį vedė „Šiaulių televizijos“ žurnalistė Neringa Trinkaitė. Titulą „Moteris Saulė“ laimėjo Dalia Zakarienė, Kelmės rajono Valpainių kaimo bendruomenės pirmininkė.  Iškiliausia Šiaulių krašto moteris ne tik pelnė titulą, bet ir buvo papuošta prabangiu perlų vėriniu su saulę simbolizuojančiu pakabuku.
Šiais metais iš visos apskrities buvo pasiūlyta virš 20 pretendenčių. Komisija atrinko 7 finalininkes, kurios dalyvavo konkurse. Šiaulių rajoną atstovavo dviejų teatrų įkūrėja, menininkė, aktorė, eiliuotoja,  Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos  Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė. Jurgita nominuojama už atsidavimą darbui ir savo miesteliui, už meninę ir švietėjišką veiklą, už kasdien skleidžiamą šilumą ir meilę vaikams, paaugliams, senjorams. Šviesa ir saulė – taip  Jurgitą vadina Gruzdžių miestelio gyventojai, nes ji – kiekvieno  patarėja, padėjėja ir globėja.
Nors Jurgita Jasiškytė netapo „Moteris Saulė“ titulo laimėtoja, bet gruzdiečiams, kolegoms, pažįstamiems ir nepažįstamiems visada bus kaip Saulė, nes be jos nevyktų  dvasingi susibūrimai bibliotekoje, dienos šviesos neišvystų gruzdiečių eiliuotojų knygos, nebūtų jos teatro premjerų ir ir kitų puikių veiklų.

Liongina Šufinskienė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotraukos Ingridos Klupšaitės,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorės

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 2,259
PARODA „IŠMINTINGOSIOS PELĖDOS PATARIMAI“ KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE
GILAIČIUOSE STARTUOJA PROJEKTAS “GILAIČIŲ KNYGOS TEATRO ĮKŪRIMAS”

Nėra komentarų