Paskelbta  Rgp 13, 2019

NICHOLAS SPARKS. DVIESE

Dviese / Nicholas Sparks. – 2-asis leid. – 2019. – 638, [2] p. UDK: 821.111(73)-31.

Skaitytojų pamėgto amerikiečių rašytojo Nicholo Sparks romanas „Dviese“ pasakoja apie besąlygišką meilę ir riziką, kuriai tenka ryžtis, kai gyvenimas atima viską, ką turėjai brangiausio.
32-ejų Raselas Grinas gali tik džiaugtis gyvenimu. Jis turi nuostabią žmoną, žavią šešerių dukrelę, sėkmingą karjerą reklamos versle ir prabangius namus Šarlotėje. Toks gyvenimas – tikra svajonė, kurią įgyvendinant svarbiausias vaidmuo tenka Raselo žmonai Vivijanai. Tačiau pamažu po spindinčia tobulo gyvenimo išore ima ryškėti tamsios dėmės. Raselą gerokai pritrenks suvokimas, kad viskas, ką jis priėmė neklausinėdamas ir tikėdamas, jog to nusipelnė, staiga ims slysti iš po kojų.
Ir staiga vos per kelis mėnesius Raselo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – jis netenka darbo, žmonos ir priverstas vienas rūpintis dukra. Jam itin sunkiai sekasi priimti naują gyvenimą, o dar sunkiau – kažką daryti. Vis dėlto Raselas ryžtasi imtis veiksmų ir leidžiasi į bauginančią išgyvenimo ir pokyčių kelionę, kurioje teks pasitikrinti savo galimybes ir emocinę stiprybę. Galbūt jis ras laimę ten, kur kažkada net neįsivaizdavo ieškosiąs. Jis supranta, kad svarbiausia nuo pasaulio negandų apsaugoti dukterį.
Kai netikėtas susitikimas priverčia Raselą vėl patikėti meile, jis priima tai su jauduliu ir susidomėjimu. Ir etrukus Raselas supras, kad besąlygiška meilė yra dovanojama, o ne uždirbama.

„Dviese“ yra audringa istorija apie sugriautus santykius. N. Sparks kviečia skaitytojus į kelionę, kur teks akis į akį susidurti su rizika ir nauda. Rašytojui pavyko įvaldyti meilės meną, nesvarbu, ar rašytų apie švelnumą tarp vyro ir žmonos, ar apie tėvo ir dukters artumą.

Nicholas Sparks (g. 1965 m.) – amerikiečių rašytojas, parašęs penkiolika New York Times bestselerių. Jo knygos verčiamos į 50 pasaulio kalbų. Labiausiai skaitytojų ir kritikų liaupsintos jo knygos tapo filmais. Tai – pirmoji išspausdinta jo knyga „Užrašų knygelė“, taip pat „Naktys Rodantėje“, „Brangusis Džonai“, „Paskutinė daina“, „Žinutė butelyje“. „Dviese“ yra dvidešimtoji autoriaus knyga.

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/dviese.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 678
FEDERICA BRUNINI. DVI UNDINĖS STIKLINĖJE
RUGPJŪČIO 23 D. KVIEČIAME Į TRADICINĘ ŠVENTĘ „GILAIČIŲ VASARA“

Nėra komentarų