Paskelbta  Rgp 13, 2019

FEDERICA BRUNINI. DVI UNDINĖS STIKLINĖJE

Dvi undinės stiklinėje / Federica Brunini. – 2019. – 214, [2] p. UDK: 821.131.1-31.

Italų rašytojos Federicos Brunini romanas „Dvi undinės stiklinėje“ pasakoja apie Goco saloje įskūrusius poilsio namus bei atsiskleidžiančius ir išsipildančius šių namų svečių likimus.

Nakvynės čia, „Pavargusių undinių“ užeigoje, nepavyks užsisakyti internetu, apie juos nepasakoja jokie kelionių vadovai, apie juos nieko nežino ir kelionių agentūros. Žinia apie šią magišką ir neįprastą vietą eina iš lūpų į lūpas, o patekti čia – ne taip paprasta. Skirtingai nei esate įpratę, ne jūs renkatės vietą, bet ji jus. Į „Pavargusias undines“ galima patekti tik parašius laišką ranka, ir išdėsčius savo motyvus, kodėl norėtumėte apsistoti būtent čia. O tada tenka laukti undine antspauduoto mėlyno voko… ir kvietimo. Priimti ar nepriimti jus, sprendžia tik jos – šių namų šeimininkės.

Tai neįprasta vieta, kur atvykstama iš arti pažvelgti į savo gyvenimą. Ir viską apmąstyti – sąžinės priekaištus ir baimes, nuoskaudas ir neviltį, neryžtingumą ir priekaištus sau… Geriausia tai padaryti ten, kur laikas sustoja, o aplink gyvenantys neužduoda bereikalingų klausimų ir nuoširdžiai siekia padėti.

Viduržemio jūros pakrantėje stovintys „Pavargusių undinių“ poilsio namai priklauso dviem draugėms – Tamarai ir Danai. Už medinių turkio spalvos durų gyvenimas teka kitokiu ritmu. Trisdešimtmetė Dana rūpinasi svečių sveikata, veda jogos užsiėmimus, meditacijos pratybas ir plaka gyventojams šviežių vaisių kokteilius. Tamara, vidutinio amžiaus tapytoja, siūlo meno terapijos užsiėmimus.

Šiandien ant „Pavargusių undinių“ slenksčio stovi penkiese. Jie sutinka gyventi be technologijų, be interneto. Jie nori rasti atsakymus į tik jiems vieniems žinomus klausimus, suvesti sąskaitas su vidiniais demonais, atrasti pusiausvyrą, o gal pabėgti nuo praeities?

Per dešimt saulėtų dienų ir šiltų naktų svečių likimai pasikeis neatpažįstamai. Ar pavyks jiems surasti dvasios ramybę ir susitaikyti su savimi? Ar viskas įvyks būtent taip, kaip ir turėjo įvykti?

Parengta pagal: https://www.patogupirkti.lt/knyga/dvi-undines-stiklineje.html

Kategorijos Anotacijos
Pasidalinti įrašu
  • 620
KONKORDIJA ANTAROVA. DU GYVENIMAI
NICHOLAS SPARKS. DVIESE

Nėra komentarų