Paskelbta  Vas 14, 2017

AKCIJA ,,SVEIKINIMAS LIETUVAI“ GRUZDŽIUOSE

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pakvietė kūrybingai ir prasmingai minėti Valstybės atkūrimo dieną ir prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.

Ir ką gi mes galėtumėme tokio padaryti? Kažką tokio, nuo ko būtų linksma. Kai šventi gimtadienį, be galo smagu gauti sveikinimus, o jei jų daug, tai ir dovanų nereikia. Tada supranti, kad tave gerbia ir myli. Todėl Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos bibliotekininkės Jurgita Jasiškytė ir Liongina Šufinskienė sugalvojo paskelbti akciją ,,SVEIKINIMAS LIETUVAI“, kurios metu ant trijų spalvų gėlyčių buvo rašomi sveikinimai Lietuvai ir jie  suklijuoti ant didelio Lietuvos žemėlapio kontūro. Šis sveikinimas buvo pristatytas visuomenei vasario 12 dieną šventės ,,Nešu gimtinei puokštę“ metu.

Į šią akciją įsijungė Gruzdžių gimnazijos mokytojai, mokiniai, lopšelio-darželio „Puriena“ auklėtojos, tėvai ir vaikučiai, seniūnijos darbuotojos, bibliotekos skaitytojai. Sveikinimus rašė ir šventės svečiai. Į didelį Lietuvos žemėlapio kontūrą vos sutilpo 320 pačių nuoširdžiausių ir šilčiausių sveikinimų:

,,Lietuva, aš tave gerbiu, nes tu labai reikalinga, nes tu turi spalvas: geltoną, žalią, raudoną“ – Agneta (9 metų).

,,Lietuvėle, būk laisva, kaip skraidantis paukštelis. Būk žalia, be šiukšlelių, o jei karas atvažiuos, tai išginsim juos“– Amelija
(9 metų).

,,Tik tardami žodį – Lietuva  galime jausti tai, ko nepajus nei vienas svetimšalis pilietis. Tu mums viena. Stiprybės tau“. – Marius (28 metų).”,,Miela Lietuva, prašau – saugok kiekvieną žmogų, kiekvieną medį, ežerą, paukštelį,  ir tu gyvuosi amžinai“ – Virginija (60 metų).

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 2,189
SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ ŠIUPYLIŲ BIBLIOTEKOJE
SAUGAUS INTERNETO DIENA GILAIČIUOSE

Nėra komentarų