Paskelbta  Rgs 12, 2017

ŽADŽIŪNUOSE ŠVENTINĖ POPIETĖ „ PASIDŽIAUKIME MARGASPALVIU RUDENIU KARTU“

2017 m. rugsėjo 9 d. į rudeniu alsuojančius Žadžiūnų bendruomenės namus rinkosi tie, kurie pasiilgo šventinio virpulio, eilėraščių, dainų, gražaus bendravimo.
Šventę pradėjo renginio vedėja Vilma Čiūdarienė nuoširdžiai pasveikinusi visus susirinkusius. Žmonių širdis šildė pop muzikos grupė De Grante. Renginyje iškilmingų sveikinimų bei dovanų negailėjo svečiai, tai – Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė, Žadžiūnų bendruomenė pirmininkas Vytautas Buivydas, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bridų filialo  kultūros renginių organizatorė, Žadžiūnų bibliotekos globėja Nijolė Girniuvienė.
Po gražių sveikinimo žodžių savo rudeninius stalus pristatė Šniūraičių, Eimučių, Žadžiūnų bendruomenės ir Žadžiūnų neįgaliųjų draugija. Kiekviena bendruomenė turėjo atlikti po 2 užduotis.
Kiekvienai bendruomenei buvo duota po 3 skirtingus žodžius apie rudenį ir reikėjo sukurti  ketureilį. Antroji užduotis – atspėti dainos pavadinimą ir autorių. Atlikus šias užduotis visi buvo apdovanoti prizais.
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė Ona Skirmantienė įteikė padėkos raštus skaitymo akcijos „Vasarokime su knyga“ dalyvavusiems ir daugiausiai knygų perskaičiusiems skaitytojams: Broniui Laikūnui, Daivai Petrevičienei, Matui Ščelkunovui.
Orintai Muižytei ir Rugilei Skirmantaitei įteikti diplomai už dalyvavimą skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“. Be rėmėjų pagalbos turbūt jokios šventės negalėtų įvykti, todėl didelis AČIŪ ir gausūs aplodismentai skambėjo šventės rėmėjams: Gudelių ŽŪB vadovui Vaclovui Sireikiui, AUGA Žadžiūnai ŽŪB pirmininkui Tadui Baliutavičiui, Žadžiūnų bendruomenės pirmininkui Vytautui Buivydui, ūkininkams Stasiui ir Vandai Raliams, Ramutei ir Sauliui Petrauskiams.
Šventės pabaigoje į bendruomenės kiemelį suvažiavo nemažas būrys baikerių iš Šiaulių, Panevėžio ir Pasvalio. Renginio dalyviai turėjo išskirtinę galimybę kartu su baikeriais pasivažinėti motociklu. Taip pat nusifotografuoti ar pabendrauti. Visi susirinkusieji vaišinosi užkandžiais, o lauke sklido gardaus plovo ir sriubos aromatas, kurį ruošė Algirdas Babičas.
Smagu, kad šventės metu pavyko bent jau trumpam sustoti, pailsėti ir pabūti kartu. Šilti prisiminimai mintyse renginio dalyviams išliks dar ilgai.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,660
MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE PAGERBTI ,,SKAITYMO IŠŠŪKIO“ DALYVIAI
KUŽIŲ BIBLIOTEKOS LAIKO DURIS PRAVĖRUS…

Nėra komentarų